Інформація для абітуриєнтів

Цей розділ призначений для абітурієнтів вищого професійного училища Краматорська (№14). Тут кожен випускник школи або будь-який інший вступник може знайти інформацію, яка його цікавить. Може познайомитися з переліком професій,  дізнатися про графік роботи приймальної комісії, про правила прийому, про правила подачі документів.

Перелік документів для особової справи абітурієнта

1. Заява.

2. Свідоцтво про освіту і додаток (атестат і додаток для бази 11 класів).

3. Свідоцтво про народження.

4. Довідка з місця проживання про склад сім'ї.

5. 8 фотографій (3/4).

6. Копія ідентифікаційного номера - в 3-х примірниках

7. Копія свідоцтва про народження - в 1-му примірнику

Увага (при наявності паспорта копія свідоцтва про народження надається в 1 примірнику)

8. Копія паспорта 1,2,11 стор.,  або ID-картка з двох сторін і вкладиш - в 3-примірниках

9. Копія 1,2,11 стор. паспорта одного з батьків в 1 прим.

10 Медична комісія (проходити за місцем проживання при наявності медичної картки / для юнаків ф.25-Ю карти щеплень (2 копії) і довідку, яку виписує приймальна комісія)

11. Характеристика

12. Копія приписного свідоцтва

13.Справка підтверджує пільгову категорію (сиріт, позбавлених батьківського піклування, багатодітні, ЧАЕС, напівсироті, малозабезпечені, мати-одиначка, інвалід з дитинства та діти-інваліди, діти загиблих шахтарів, діти військовослужбовців Збройних Сил України, других військових формувань, працівників правоохоронних органів , які загиблі під час виконання службових обов'язків, переселенці із зони АТО)

 14. Папка для особової справи.

 

Власні перемоги – найкраще натхнення!

23.04.2018 року учні Краматорського ВПУ прийняли участь у щорічному обласному конкурсі самодіяльної художньої творчості серед професійних (професійно-технічних) закладів освіти Донецької області, виставці технічної, декоративно-прикладної та фото творчості учнів та педагогів. Це був заключний етап обласних конкурсів, в якому брали участь учні та педагогічні працівники з 25 професійних (професійно-технічних) закладів освіти Донецької області.

Детальніше...

МОЯ ПРОФЕСІЯ – ВЕРСТАТНИК

З  26.03.2018р. по  30.03.2018р. у Краматорському вищому професійному училищі, згідно плану роботи на 2017-2018 навчальний рік, проводився тиждень, присвячений професії «Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з програмним керуванням».

 

Детальніше...

МОЯ ПРОФЕСІЯ – АВТОСЛЮСАР!

З 22 по 26 січня 2018 року у Краматорському ВПУ пройшов тиждень професії «Слюсар з ремонту автомобілів».

Тиждень розпочався з конкурсу стіннівок, у якому прийняли участь всі групи напрямку «Слюсар з ремонту автомобілів». Всі стіннівки містили цікаву інформацію щодо професії та відрізнялись оригінальністю оформлення.

 25 січня на училищній лінійці  відбулася презентація професії «Слюсар з ремонту автомобілів». Ведучі лінійки ознайомили присутніх з історією виникнення професії автомеханік та розповіли про значення цієї професії у наш час.

 

Детальніше...

Правила прийому до Краматорського вищого професійного училища на 2018 рік для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста

Правила прийому

до Краматорського вищого професійного училища на 2018 рік

для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста

Провадження освітньої діяльності у Краматорському вищому професійному училищі здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України серії АЕ№527146 від 09.09.2014 та Акта узгодження переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти за ступенями (освітньо-кваліфікаційними рівнями) молодшого спеціаліста та ліцензованого обсягу від 11.12.2015.

Правила прийому розроблені приймальною комісією Краматорського вищого професійного училища відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році (далі – Умов прийому), затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2017 №1377 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 14 листопада 2017 за №1396/31264.

 

 

Детальніше...

СВЯТО ПРОФЕСІЙ

29 листопада 2017 року в Палаці культури і техніки Новокраматорського машинобудівного заводу Краматорським міським центром зайнятості разом з Управлінням освіти та навчальними закладами міста відбувся щорічний традиційний профорієнтаційний захід «Ярмарок професій», організований для випускників загальноосвітніх шкіл міста.

       

Детальніше...

ЗРОСТАЄМО ПРОФЕСІЙНО

    З метоюстимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді,  виявлення та розвитку обдарованих талановитих учнів та  популяризації, поглиблення та удосконалення знань з української національної кухні,  з 20 по 24 листопада 2017 року у Краматорському вищому професійному училищі проходив тиждень професії «Кухар. Кондитер».  

 

Детальніше...

СУЧАСНИЙ УРОК - ЧАС ІННОВАЦІЙ

З 23 по 27 жовтня 2017 року в Краматорському ВПУ пройшов тиждень професії «Електрозварник». Тиждень розпочався з конкурсу стіннівок, у якому прийняли участь всі групи напрямку «Зварювальне виробництво». Всі стіннівки містили цікаву інформацію щодо професії та відрізнялись оригінальністю оформлення.

 

Детальніше...

Ярмарок професій

21 листопада 2013 року в Палаці культури «Будівельник» майбутні випускники Краматорських шкіл прийшли знайомитися зі світом професій. 

Детальніше...

Правила прийому 2017 р.

 ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

до Краматорського вищого професійного училища

на 2017 рік

         

     І. Загальна частина 

1.1.Правила прийому розроблені відповідно Типових правил прийому до професійно-технічних навчальних закладів України затверджених наказом Міністерства освіти і науки України 14.05.2013  № 499, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 травня 2013 р. за № 823/23355 і є обов’язковими для професійно-технічних навчальних закладів незалежно від форм власності та підпорядкування. 

Детальніше...

Приймальна комісія

 ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ КРАМАТОРСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА (№14) ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРИЙОМ НА 2018 - 2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК 

- на основі базової загальної середньої освіти  ( строк навчання 3 роки ) за професіями:

 - на основі повної загальної середньої освіти ( строк навчання 1,5 років ) за професіями:

 

 ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ КРАМАТОРСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА (№14) ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРИЙОМ НА 2018 - 2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

на відділення підготовки молодших спеціалістів: 

- на основі професійно-технічної освіти за спеціальностями:

·         Галузеве машинобудування (Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях) - строк навчання 2 роки;

·      Прикладна механіка (Зварювальне виробництво) - строк навчання 2 роки;

· Галузеве машинобудування (Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання) - строк навчання 2 роки; 

·        Автомобільний транспорт (Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів) - строк навчання 2 роки;

·        Харчові технології (Виробництво харчової продукції) - строк навчання 1,8 року;

·        Дизайн (Перукарське мистецтво та декоративна косметика)- строк навчання 2 роки.

Переваги навчання в нашому училищі

1.         Учні забезпечуються стипендією.

2.        Пільгові категорії учнів забезпечуються безкоштовним харчуванням в їдальні училища.

3.        Іногороднім надається гуртожиток.

4.        Учні отримують 50% заробітної плати під час проходження виробничої практики.

5.       Хлопцям на період навчання надається відстрочення від служби в рядах Зброєних Сил України.

6.        Випускники можуть продовжити, в стінах училища, навчання на відділенні підготовки фахівців з базовою вищою освітою (кваліфікаційний рівень – молодший спеціаліст).

 7.       Випускники нашого училища мають можливість продовжити навчання у вищих учбових закладах за своєю професією.

Дочірні категорії

Додаткова інформація