НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ

Наказ про зарахування учнів на базі базової та повної ЗСО

 

                

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 КРАМАТОРСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ

 

НАКАЗ

 

27.08.2018                                                      м. Краматорськ                                             № 4 «З-УДЗ»

 

Про зарахування до складу учнів

прийнятих на навчання

за державним та регіональним замовленням

 

Відповідно до поданих заяв та рішення приймальної комісії Краматорського ВПУ від 27.08.2018 протокол № 2 з метою здобуття первинної професійної підготовки

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Зарахувати з 01.09.2018 до складу учнів, прийнятих на навчання за державним та регіональним замовленням, з терміном навчання відповідно до навчальних планів:

1.1. На основі базової загальної середньої освіти з отриманням повної загальної середньої освіти (відповідно списків).

1.2. На основі повної загальної середньої освіти (відповідно списків).

2. Заступнику директора з навчально-виробничої роботи Шаповаловій Н.О. внести відповідні записи до «Поіменної книги обліку особового складу учнів» (П-УДЗ) училища.

3. Бухгалтерії училища нарахувати стипендію згідно «Положення про стипендію».

 

Директор Краматорського ВПУ                                                                             М.Г. Купріков

  

Віза:

Заст. директора з НВР

Н.О. Шаповалова


 


-                     група ВМП 18-1 за професією «Верстатник широкого профілю»:

 

 

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

       1.    

Безвиненка Артура Тарасовича

       2.    

Бошкевича Данила Дмитровича

       3.    

Воронцова Івана Андрійовича

       4.    

Гусака Максима Сергійовича

       5.    

Данильченка Микиту Івановича

       6.    

Дороніна Владислава Геннадійовича

       7.    

Дудниченка Назара Олександровича

       8.    

Зозуляка Артура Дмитровича

       9.    

Іванова Владислава Віталійовича

     10. 

Колофатюка Ігоря Ігоровича

     11. 

Кривень Руслана Юрійовича

     12. 

Курдюкову Анастасію Олексіївну

     13. 

Курдюкова Віктора Олексійовича

     14. 

Літвінова Максима Вадимовича

     15. 

Махіню Артура Миколайовича

     16. 

Нерознікова Максима Євгеновича

     17. 

Пашка Данила Вікторовича

     18. 

Плісса Кирила Олександровича

     19. 

Рахманова Артема Віталійовича

     20. 

Рибку Івана Андрійовича

     21. 

Руденка Ярослава Руслановича

     22. 

Рукасова Анатолія Олександровича

     23. 

Сергієнка Олексія Михайловича

     24. 

Стародубцева Кирила Олександровича

     25. 

Степаненка Кирила Романовича

     26. 

Чернобая Богдана Сергійовича

     27. 

Шумакова Павла Павловича

     28. 

Яковенка Андрія Дмитровича

     29. 

Янченка Романа Олександровича

 

 

-                     група ВМП 18-2 за професією «Машиніст крана(кранівник). Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»:

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

1.       

Альмендро Сергія Миколайовича

2.       

Бережну Юлію Ігорівну

3.       

В'юниченка Михайла Валентиновича

4.       

Гагуліну Софію Максимівну

5.       

Ганевича Данила Сергійовича

6.       

Гречаного Олександра Віталійовича

7.       

Єрофеєнко Катерину Юріївну

8.       

Жовтобрюх Діану Ігорівну

9.       

Зибай Вікторію Олександрівну

10.   

Зубцову Лідію Андріївну

11.   

Кайдан Юлію Андріївну

12.   

Касьонкіна Сергія Олеговича

13.   

Кожемяко Вєсту Олександрівну

14.   

Кононенка Романа Сергійовича

15.   

Лузана Сергія Олеговича

16.   

Нурматова Родіона Олександровича

17.   

Остапенка Владислава Андрійовича

18.   

Охлопкова Володимира Олександровича

19.   

Панасенка Олександра Михайловича

20.   

Полякову Анастасію Олександрівну

21.   

Рабій Ірину Андріївну

22.   

Рочеву Тетяну Сергіївну

23.   

Руденка Марка Олександровича

24.   

Смоляра Дмитра Ігоровича

25.   

Соломахіна Костянтина Євгенійовича

26.   

Удовиченка Давида Рубеновича

27.   

Чмира Ігоря Валентиновича

 

-                     група ВПП 18-3 за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрозварник ручного зварювання»:

 

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

1.       

Абразумова Романа Сергійовича

2.       

Аронець Максима Андрійовича

3.       

Барабаша Даніїла Віталійовича

4.       

Бондарєва Владислава Олеговича

5.       

Бурегу Ярослава Юрійовича

6.       

Гримайла Максима Олександровича

7.       

Грунського Владислава Андрійовича

8.       

Долинського Микиту Михайловича

9.       

Дудика Максима Андрійовича

10.   

Казакова Данила Юрійовича

11.   

Кірєєва Олександра Артемовича

12.   

Колесниченка Тимофія Олександровича

13.   

Кортуна Євгена Олександровича

14.   

Літвінова Олексія Володимировича

15.   

Мардояна Марка Едуардовича

16.   

Новикова Віталія Вячеславовича

17.   

Новікова Дмитра Олександровича

18.   

Олійника Анатолія Ігоровича

19.   

Орлова Матвія Олеговича

20.   

Пащука Артура Андрійовича

21.   

Сосновського Дмитра Денісовича

22.   

Тувишкіна Данила Дмитровича

23.   

Турченка Ярослава Андрійовича

24.   

Ханикіна Кирила Андрійовича

25.   

Чайку Ярослава Олександровича

26.   

Черкасова Анатолія Сергійовича

27.   

Чорнобая Георгія Сергійовича

28.   

Шиптенко Яну Андріївну

29.   

Щеглова Максима Ігоревича

30.   

Юрченка Валерія Борисовича


-                     група ВМП 18-4 за професією «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Слюсар – ремонтник»:

 

з/п

Прізвище, ім'я, по-батькові

1.       

Ваганова Ростислава Костянтиновича

2.       

Волощука В'ячеслава Сергійовича

3.       

Гайдая Євгенія Володимировича

4.       

Голубенка Володимира Володимировича

5.       

Данильчука Владислава Михайловича

6.       

Дегтярьова Станіслава Ігоровича

7.       

Дереку Даніла Руслановича

8.       

Зіборова Вячеслава Олексійовича

9.       

Кириченка Дмитра Євгеновича

10.   

Ковальова Богдана Сергійовича

11.   

Ковальова Віктора Юрійовича

12.   

Колодія Миколу Дмитровича

13.   

Конарєва В’ячеслава Максимовича

14.   

Куліша Артема Віталійовича

15.   

Мальченка Ярослава Віталійовича

16.   

Мацарського Климентія Сергійовича

17.   

Мірошниченка Ярослава Максимовича

18.   

Нечипоренка Олександра Сергійовича

19.   

Новикова Марка Андрійовича

20.   

Омельяненка Руслана Анатолійовича

21.   

Поправку Миколу Івановича

22.   

Руконятова Юрія Олександровича

23.   

Садчикова Володимира Олександровича

24.   

Сивухіна Іллю Андрійовича

25.   

Сікідіна Богдана Романовича

26.   

Трофимова Владислава Олександровича

27.   

Хромченка Іллю Олександровича

28.   

Шевлюкова Дениса Михайловича

29.   

Шишкіна Дениса Дмитровича

30.   

Шмотіна Гліба Юрійовича

 

-                     група ВПП 18-9 за професією «Кухар. Офіціант»:

-                      

з/п

Прізвище, ім'я, по-батькові

1.       

Адамян Єлизавету Олександрівну

2.       

Гайворонську Олександру Юріївну

3.       

Гіленко Анастасію Андріївну

4.       

Горбачову Орину Романівну

5.       

Дегтярьову Олену Вячеславівну

6.       

Дубровіну Анастасію Петрівну

7.       

Дубровіну Юлію Андріївну

8.       

Єдаменко Єву Ігорівну

9.       

Єпанчину Поліну Олексіївну

10.   

Жох Христину Павлівну

11.   

Заверуху Владислава Олексійовича

12.   

Залуцьку Світлану Денисівну

13.   

Лазуренко Анастасію Сергіївну

14.   

Мироненка Дмитра Володимировича

15.   

Мироненка Павла Костянтиновича

16.   

Морякова Єгора Олександровича

17.   

Нестеренко Дар'ю Миколаївну

18.   

Нестеренко Юлію Михайлівну

19.   

Овсяннікову Дар'ю Сергіївну

20.   

Павлову Юлію Олександрівну

21.   

Перець Станіслава Віталійовича

22.   

Рогозну Марину Геннадіївну

23.   

Сєргєєва Максима Олексійовича

24.   

Сліпеньку Юлію Юріївну

25.   

Тітова Віталія Віталійовича

26.   

Трубчанінову Дар'ю Сергіївну

27.   

Тютюнову Крістіну Сергіївну

28.   

Харенко Софію Вадимівну

29.   

Харченка Олександра Олеговича

30.   

Шевченка Богдана Олеговича

 

-                     група ВПП 18-10 за професією «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник»:

-                      

з/п

Прізвище, ім'я, по-батькові

1.       

Гущину Вероніку Андріївну

2.       

Добродєєву Альону Русланівну

3.       

Дудченко Владиславу Павлівну

4.       

Єрмоленко Катерину Вячеславівну

5.       

Заводовську Єлизавету Вадимівну

6.       

Ілечко Вікторію Вікторівну

7.       

Карпенко Оксану Олександрівну

8.       

Копилець Марію Олегівну

9.       

Крайню Вероніку Миколаївну

10.   

Левченко Єлизавету Олександрівну

11.   

Лизунову Валерію Віталіївну

12.   

Лоянич Катерину Романівну

13.   

Мартиняк Катерину Дмитрівну

14.   

Мозелюк Софію Максимівну

15.   

Нехай Ольгу Олександрівну

16.   

Орленко Анну Андріївну

17.   

Пересічну Марію Віталіївну

18.   

Погосян Анну Кароївну

19.   

Половинку Анастасію Павлівну

20.   

Ржавську Діану Віталіївну

21.   

Сищенко Тамару Сергіївну

22.   

Сіряк Катерину Олександрівну

23.   

Соболєву Вікторію Павлівну

24.   

Сургаєву Єлизавету Євгенівну

25.   

Толмачову Анну Володимирівну

26.   

Толсту Катерину Станіславівну

27.   

Шинкаренко Маріанну Сергіївну

28.   

Шульгіну Єлизавету Ігорівну

29.   

Щербак Таісію Сергіївну

30.   

Южаніну Валерію Максимівну

31.   

Якубову Єлизавету Вікторівну

 

-                     група ВПП 18-11 за професією «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник»:

 

з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

1.       

Гурко Наталію Олексіївну

2.       

Дубинську Каріну Володимирівну

3.       

Дуплякіну Катерину Дмитрівну

4.       

Зотову Ірину Андріївну

5.       

Казанцеву Дар'ю Олександрівну

6.       

Карпухіну Крістіну Олегівну

7.       

Касімову Аліну Русланівну

8.       

Лисицю Анастасію Юріївну

9.       

Орловську Ксенію Вікторівну

10.   

Пилипенко Ніколь Миколаївну

11.   

Сафонову Олену Володимирівну

12.   

Соловйову Анастасію Костянтинівну

13.   

Цикаленко Валерію Олександрівну

14.   

Щеглову Лану Володимирівну

 

-                     група ВМП 18-13 за професією «Верстатник широкого профілю»:

 

з/п

Прізвище, ім'я, по-батькові

1.       

Акименко Ангеліну Максимівну

2.       

Батичка Івана Юрійовича

3.       

Давидова Сергія Олександровича

4.       

Євдокимова Владислава Олексійовича

5.       

Іванчака Андрія Сергійовича

6.       

Івлієва Артема Олександровича

7.       

Кичигіна Василя Сергійовича

8.       

Козачок Владлена Олеговича

9.       

Краснобаєва Владислава В’ячеславовича

10.   

Ніязова Рустама Хамітовіча

11.   

Панфілова Данила Віталійовича

12.   

Пашка Кирила Олександровича

13.   

Портянова Руслана Вікторовича

14.   

Решетова Івана Олексійовича

15.   

Чалу Надію Олегівну

16.   

Швеця Микиту Андрійовича

17.   

Шматька Владислава Олександровича

 

 

Наказ про зарахування учнів на третій ступінь ПТО

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

КРАМАТОРСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ

 

НАКАЗ

           

27.08.2018                                                      м. Краматорськ                                 № 3 «З-УДЗ»

 

Про зарахування учнів

на третій ступінь

професійно-технічної освіти

 

Відповідно до поданих заяв та рішення приймальної комісії Краматорського ВПУ від 27.08.2018 р. протокол № 1 за результатами конкурсного відбору

 

НАКАЗУЮ:

 

1.   Зарахувати з 01.09.2018 до складу учнів третього ступеня професійно-технічної освіти, які успішно закінчили другий ступінь зазначеного навчання і пройшли кваліфікаційну атестацію, з терміном навчання відповідно до навчальних планів (відповідно списків).

 

2.   Заступнику директора з навчально-виробничої роботи Шаповаловій Н.О. внести відповідні записи до «Поіменної книги обліку особового складу учнів» (П-УДЗ) училища.

 

3.   Бухгалтерії училища нарахувати стипендію згідно «Положення про стипендію».

  

 

Директор Краматорського ВПУ                                                                           М.Г. Купріков

 

Віза:

Заст. директора з НВР

Н.О. Шаповалова




-        група ВПМС ТХ 18-1 за спеціальністю «Харчові технології»:

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

1.       

Бєліка Микиту Олеговича

2.       

Бугайкову Аліну Владиславівну

3.       

Васильченко Анастасію Сергіївну

4.      Є

Грунську Альону Андріївну

5.       

Ігнатьєву Марію Олександрівну

6.       

Ковальова Кирила Юрійовича

7.       

Козицину Світлану Сергіївну

8.       

Коритного Миколу Миколайовича

9.       

Малиновську Карину Ігорівну

10.   

Павлик Вікторію Артурівну

11.   

Панчишко Дар'ю Олександрівну

12.   

Свірідову Вікторію Олексіївну

13.   

Синякову Юлію Володимирівну

14.   

Тагієву Катерину Курбанівну

15.   

Царьову Кристину Олександрівну

 

-        група ВПМС ОМ 18-1 за спеціальністю «Галузеве машинобудування»:

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

1.   

Артемова Владислава Юрійовича

2.   

Бурлуцького Дмитра Георгійовича

3.   

Голичеву Анастасію Андріївну

4.   

Дунь Віктора Вікторовича

5.   

Єрмакова Олександра Олександровича

6.   

Ковтуна Сергія Валерійовича

7.   

Кононенка Артема Олеговича

8.   

Кравченко Ксенію Дмитрівну

9.   

Луценка Олександра Миколайовича

10.   

Мамедова Ілімдара Карімовича

11.   

Пелецьку Катерину В'ячеславівну

12.   

Пономарьова Вадима Олеговича

13.   

Примакова Микиту Сергійовича

14.   

Ціцей Дмитра Володимировича

 

-        група ВПМС ОМ 18-2 за спеціальністю «Галузеве машинобудування»:

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

1.   

Авер’янова Іллю Валерійовича

2.   

Азімова Олександра Юсуфовича

3.   

Коровіна Владислава Едуардовича

4.   

Кролівець Руслана Володимировича

5.   

Лимана Євгенія Олександровича

6.   

Лідєра Дмитра Андрійовича

7.   

Мизнікова Владислава Олеговича

8.   

Мироненка Миколу Олександровича

9.   

Оліфіровського Дениса Олександровича

10.   

Сахацького Сергія Олексійовича

11.   

Сень Владислава Віталійовича

12.   

Ткаченка Олексія Сергійовича

13.   

Ходускіна Дениса Ігоровича

14.   

Хомяка Андрія Олександровича

15.   

Чернова Олексія Сергійовича

16.   

Черновала Анатолія Павловича

 

-        група ВПМС ЗВ 18-1 за спеціальністю «Прикладна механіка»:

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

1.   

Гамія Дмитра Михайловича

2.   

Касілова Олександра Олеговича

3.   

Курбацького Олександра Володимировича

4.   

Медянікова Костянтина Андрійовича

5.   

Мирошниченка Дмитра Геннадійовича

6.   

Муравльова Єгора Олександровича

7.   

Оверченка Олександра Романовича

8.   

Орлова Дмитра Васильовича

9.   

Оспіщева Юрія Юрійовича

10.   

Пиндика Павла Сергійовича

11.   

Садового Дмитра Сергійович

12.   

Саутіна Єгора Віталійовича

13.   

Сиротенка Андрія Сергійовича

14.   

Сукова В’ячеслава Володимировича

15.   

Усова Віктора Олексійовича

 

-        група ВПМС ІМ 18-1 за спеціальністю «Автомобільний транспорт»:

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

1.   

Безуглого Сергія Сергійовича

2.   

Дегтярьова Костянтина Вячеславовича

3.   

Єрмакова Дмитра Сергійовича

4.   

Жукова Данила Сергійовича

5.   

Калугіна Микиту Андрійовича

6.   

Клєтного Кирила Ігоровича

7.   

Куроп’ятника Владислава Володимировича

8.   

Масюка Валентина Дмитровича

9.   

Ольховика Михайла Михайловича

10.   

Пшеничного Андрія Романовича

11.   

Резнікова Антона Олеговича

12.   

Семенова Антона Ярославовича

13.   

Трунтаєва Олексія Андрійовича

14.   

Чеснокова Миколу Вадимовича

15.   

Шевченка Родіона Олеговича

 

-        група ВПМС ПТМ 18-1 за спеціальністю «Галузеве машинобудування»:

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

1.   

Баранову Ілону Віталіївну

2.   

Ковальову Наталію Олександрівну

3.   

Кравченка Дмитра Олександровича

4.   

Критченко Тетяну Володимирівну

5.   

Мостовенка Дмитра Максимовича

6.   

Руднєва Максима Сергійовича

7.   

Семенова Вячеслава Андрійовича

8.   

Сергєєва Сергія Сергійовича

9.   

Спарварта Станіслав Олександрович

10.   

Тараненко Юлію Володимирівну

11.   

Федан Віолу Андріївну

12.   

Шупішову Ольгу Анатоліївну

13.   

Яковлеву Катерину Володимирівну

 

-        група ВПМС ПМ 18-1 за спеціальністю «Дизайн»:

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

1.   

Бєлай Анастасію Олександрівну

2.   

Вуєву Тетяну Вікторівну

3.   

Гераскіну Аліну Валеріївну

4.   

Грохову Аліну Сергіївну

5.   

Логвін Дар'ю Олександрівну

6.   

Маматову Камілу Олександрівну

7.   

Мізінову Юлію Анатоліївну

8.   

Обіщенко Юлію Анатоліївну

9.   

Осмаченко Ксенію Анатоліївну

10.   

Родіну Анастасію Олексіївну

11.   

Розвальську Тетяну Дмитрівну

12.   

Сивак Яну Вячеславівну

13.   

Сікалову Ніну Геннадіївну

14.   

Слєпову Аліну Павлівну

15.   

Тарасенко Дар’ю Юріївну