Ярмарок професій

21 листопада 2013 року в Палаці культури «Будівельник» майбутні випускники Краматорських шкіл прийшли знайомитися зі світом професій. 

Перед важким вибором майбутнього щороку опиняються учні 9-х та 11-х класів. 

Що треба знати учням шкіл? Які професії нині популярні? 

Робітничі професії найбільш ходові на ринку праці!

Щоб допомогти випускникам їх запрошують на "Ярмарки професій"

Про професії, перспективи та студентське життя розповідали учні та педагоги Краматорського вищого професійного училища. 

Для  ознайомлення випускників шкіл із можливостями кожної професії майбутні робітники - учні КВПУ №14 показували майстер-класи, проводили виставки-дегустації готової продукції. Учні училища із гордістю демонстрували свої вміння та навички перед однолітками і завзято пропагували переваги професійно-технічної освіти:виплата стипендії, заробітної плати під час виробничої практики, гарантоване робоче місце та перспективи продовження  навчання у училищі, а потім вищих  навчальних закладах.  

Відвідувачі Ярмарку із захопленням спостерігали за вправними руками юних кондитерів та кухарів із Краматорського вищого професійного училища; шикувалися у чергу до юних перукарів та майстрів із нігтьового сервісу;  милувалися виробами «Модельників дерев’яних моделей», «Ковалів», «Електрозварників».

Професійна майстерність  учнів професій: «Верстатник широкого профілю», «Слюсар з ремонту автомобілів» також була продемонстрована для школярів в діючих моделях приладів і верстатів.

 Учнівська молодь спостерігала цікаві моменти життя училища, брала активну участь у майстер-класах.

Навчальні заклади, які приймали участь у «Ярмарку»  створили справжній святковий ярмарковий настрій і демонстрували свої надбання та робітничі професії.

Вибір професії - це справа не одного дня. Учні шкіл, які були присутні на «Ярмарку» отримали інформацію, яка допоможе вірно обрати професію, яка з однієї сторони співпадає із інтересами, нахилами, здібностями, а з іншої – користується попитом на ринку праці! 

Додаткова інформація