ЗРОСТАЄМО ПРОФЕСІЙНО

    З метоюстимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді,  виявлення та розвитку обдарованих талановитих учнів та  популяризації, поглиблення та удосконалення знань з української національної кухні,  з 20 по 24 листопада 2017 року у Краматорському вищому професійному училищі проходив тиждень професії «Кухар. Кондитер».  

 

   Відповідно плану проведення  тиждень розпочався тематичною лінійкою, присвяченою щедрій українській кухні. Учні ІІ курсу ознайомили присутніх з історією та розвитком української кухні  та сучасними тенденціями приготування традиційних страв.

      21.11.17р. викладач спеціальних дисциплін Вікторія Мошаніна провела олімпіаду «Кулінарний поєдинок», в якій взяли участь всі учні І, ІІ та ІІІ курсів. Під час олімпіади учні виявили свої знання з предмету «Технологія приготування їжі з основами товарознавства», а також спробували свої сили у розв’язанні кросвордів та сканвордів.

      Цього ж дня викладач спеціальних дисциплін Лариса Півень провела для всіх учнів училища позаурочний творчий захід «Шалена майстерня». Всі бажаючі учні училища та педагогічні працівники мали можливість взяти участь у виготовленні елементів оздоблення кондитерських виробів, у розробці дизайну тортів та тістечок, спробували  оздоблювати  печиво  візерунками  за допомогою корнетиків та кондитерських мішків.

        22.11.17р. майстер виробничого навчання Анна Опанасенко провела відкритий урок виробничого навчання в групі ВПП 17-9, на якому ознайомила присутніх з методикою проведення вступного інструктажу при вивченні теми «Кулінарна обробка бульбоплодів. Прості форми нарізання».

      Завдяки організації ярмарку-продажу «Українські смаколики» всі бажаючи мали можливість поласувати перекладанцями та іншими ласощами української кухні.

       23.11.17р. з метою виявлення кращих учнів за професією «Кухар», визначення професійної майстерності та розвитку творчих здібностей учнів був проведений конкурс фахової майстерності серед учнів груп ІІ та ІІІ курсу училища.

         За загальними підсумками переможцями стали:

І місце: Квасенко Анастасія Олексіївна – ВПП 16-9;

ІІ місце: Козіцина Світлана Сергійовна - ВПП 15- 9;

ІІІ місце: Свірідова Вікторія Олексіївна –ВПП 15- 9.

      Переможцем у професійній олімпіаді стала учениця гр.ВПП 15-9 Козіцина Світлана.


        Завершальним етапом тижня професії «Кухар,кондитер» стало засідання круглого столу циклової комісії «Технологія харчування», на якому голова комісії Віра Гуменна підвела підсумки проведених різноманітних заходів та подякувала всім викладачам та майстрам виробничого навчання за активну участь у підготовці тижня.       

       Треба зазначити, що тиждень пройшов у піднесеному, навіть святковому настрої. Переможці конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар», переможець олімпіади та всі активні учасники були нагороджені грамотами та цінними подарунками.


         

                           Ольга Костюченко, методист Краматорського ВПУ

Додаткова інформація