Власні перемоги – найкраще натхнення!

23.04.2018 року учні Краматорського ВПУ прийняли участь у щорічному обласному конкурсі самодіяльної художньої творчості серед професійних (професійно-технічних) закладів освіти Донецької області, виставці технічної, декоративно-прикладної та фото творчості учнів та педагогів. Це був заключний етап обласних конкурсів, в якому брали участь учні та педагогічні працівники з 25 професійних (професійно-технічних) закладів освіти Донецької області.

Результатами плідних тренувань, творчих пошуків та спільних зусиль колективу та учнів Краматорського ВПУ є заслужені нагороди: диплом за зайняте 1 місце з науково-технічної юнацької творчості Донеччини «Техно-Україна.Techno – UA»; диплом за зайняте 1 місце з фото творчості; диплом за зайняте 3 місце з декоративно - прикладної творчості; диплом переможця хореографічного ансамблю «Стожари»; диплом переможця хореографічного ансамблю «Грація»; диплом переможця хореографічного ансамблю «Світанок»; диплом переможця здобула Агітбригада Краматорського ВПУ; дипломи переможців у театральному жанрі отримали учні Алієв Максим, Сафонов Ярослав, Пустовіт Руслан.

Насичена та цікава програма виступів була вдало поєднана з виставкою творчих експонатів, яка була розташована у холі палацу культури ПрАТ НКМЗ . Особливою увагою користувалася чарівна металева та яскрава птиця «Павич», яку майстерно виготовили учні та майстри виробничого навчання Краматорського ВПУ з професії «Електрозварник». Бажаючих зробити фото з яскравим птахом було достатньо, а захоплені очі відвідувачів - для нас найкраща нагорода.

Учасники виставки та гості міста мали змогу побачити експозицію металевих експонатів - великих креативних писанок, які щойно повернулися зі столиці міста Києва, де брали участь у Всеукраїнському фестивалі писанок на Софіївській площі. На виставці Краматорське ВПУ представило результат творчої праці рук учнів та інженерно - педагогічних працівників «Техно-ПИСАНКА». Цей непростий виріб спочатку було спроектовано в програмі КОМПАС 3D, виготовлений каркас, який потім був заповнений машинобудівними деталями, зібраними в малюнки, що символізують собою життя, весняне відродження, добро, щастя, радість і віру в мир на землі.

    Ми висловлюємо велику подяку організаторам огляду - конкурсу самодіяльної художньої творчості у професійно-технічних навчальних закладах Донецької області, виставки декоративно-прикладної, технічної та фото творчості учнів та педагогів за чудову можливість представляти свої таланти. 

Додаткова інформація