Таланти твої, Україно!

ТВОЇ ТАЛАНТИ, УКРАЇНО!

 20 березня 2014 року в Краматорську пройшов регіональний тур обласного огляду – конкурсу з технічної, декоративно – прикладної та фото творчості серед професійно – технічних навчальних закладів, в якому прийняли участь всі училища міста Краматорська.

 

В склад журі входили: Шуригіна О.А. – методист палацу молоді «Юність» м. Донецьк, Шкаєва Н.О. – регіональний методист НМЦ ПТО, представники училищ, Ворочек Б.І. – начальник відділу розвитку персоналу ПАТ НКМЗ, Тупік Д. І. – начальник цеху перепідготовки робітничих кадрів ПАТ НКМЗ; Перекрестов Ю.В. – заступник директора Дому юних техніків, Муха Ю.Ю. – методист відділу молоді і спорту Краматорської міської ради.

ХХІ століття – це століття прогресу та новітніх технологій. Молоде покоління мріє мати дружню, щасливу родину, жити в комфортних умовах, займатися улюбленою справою і, звичайно, творити. А все починається з іскорки, яка мерехтить в душі кожної людини.

Ми часто говоримо «Професіонал». І відразу виникає повага до того, про кого це сказано. Це можливо найвища оцінка людини й неважливо, хто він: верстатник чи перукар, кухар чи автослюсар, коваль чи зварник. На професіоналах тримається світ. В КВПУ учні навчаються різним професіям. І щоб показати свій професіоналізм, свої знання та вміння, молоді доводиться проходити довгу і тернисту дорогу на шляху до успіху. А найкращим помічником у цьому завжди було, є і буде - творчість.

Учні та інженерно – педагогічні працівники Краматорського вищого професійного училища представили на конкурс експонати за всіма професіями, також була представлена виставка робіт з декоративно прикладної та фото творчості. Учнями з професії «Перукар (перукар - модельєр)» було показано дефіле романтичних зачісок.

Журі відмітило різноманітність напрямків творчості учнівської молоді, а також відмінну організацію проведення конкурсу у Краматорському вищому професійному училищі, яке посіло перше місце у всіх номінаціях.

Глаза сияют, дерзкая мечта

В мир откровений радостных уносит.

Лишь в творчестве – и цель, и красота,

И тем сильнее сердце жизни просит.