УКРАЇНА - ЦЕ МИ! УКРАЇНА – ЦЕ Я!

Художня самодіяльна творчість грає велику роль в справі естетичного виховання. Долучаючись до мистецтва, людина розвиває свою здатність сприймати і цінувати прекрасне, підвищує свій культурний рівень, розвивається духовно.

З метою задоволення освітніх та культурних потреб, створення умов для творчого розвитку та підтримки обдарованої учнівської молоді 23 березня 2017 року у Краматорському ПК «Будівельник» пройшов ІІ (міський) етап щорічного обласного огляду-конкурсу самодіяльної художньої творчості серед професійно-навчальних закладів м. Краматорська.

Як завжди програми учасників оцінювало незалежне компетентне журі на чолі із начальником відділу художньої самодіяльності Палацу молоді «Юність» Світланою Алімушкіною. До складу журі увійшли: Елла Тимошина – методист відділу художньої самодіяльності Палацу молоді «Юність»,Володимир Страшко – начальник відділу молодіжної політики та у справах сім`ї управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради, Ілона Кондрашова – художній керівник хореографічного ансамблю «Елегія» ПК НКМЗ,Інна Вашковська – викладач школи мистецтв №2 по класу «акордеон».

Треба сказати, що всі колективи виступили блискуче, їм вдалося відвести глядачів у світ світлих почуттів і хвилюючих емоцій. У залі панувала тепла і доброзичлива обстановка. Глядачі гаряче зустрічали творчі колективи і кожен виступ підтримували оплесками.

Безперечним лідером у конкурсі стало Краматорське ВПУ (№ 14) з програмою «Україна - це ми! Україна – це я!», яка була присвячена 85 – річчю Донецької області, любові до рідного краю, року Японії в Україні і миру в нашій країні. До програми увійшли номери різних жанрів: театральний – виступ агітбригади молодіжної організації Краматорського ВПУ( керівник Ірина Роянова); вокальний – пісні «Тиха вода» (Мілана Сторожук), «Благослови» (Вікторія Савицька), «Українське попурі» у виконанні вокального ансамблю «Світанок» (керівник Ірина Роянова); хореографічний – танці «Вальс», «А танці будуть» у виконанні хореографічного ансамблю «Грація» (керівник Віра Гуменна). Уперше в програмі колективу виступали юні музиканти Марія Ігнат`єва (скрипка) та Кристина Ольховська (флейта) з японською мелодією. Велике враження на присутніх справив заключний номер програми – музикально – хореографічна композиція «Мир над Україною» у виконанні ансамблю «Світанок» та ансамблю естрадного танцю «Стожари» (керівник Віра Гуменна).

Журі відзначило високий рівень підготовки учнів, відмінну організацію конкурсу, творчий підхід колективу і одноголосно присудило команді Краматорського ВПУ І місце. Із 8 номерів програми 6 були відібрані на Гала концерт обласного конкурсу. У цьому творчому змаганні молодь Краматорського ВПУ ще раз розкрила свій потенціал і поділилася талантом з іншими людьми.


На прикінці конкурсу всіх учасників привітав директор навчально – методичного центру професійно - технічної освіти Донецької області Едуард Гончаров, який висловив своє враження тому, що в професійно – трехнічній освіті дуже багато юних талантів і подяку всім учасникам програми за доставлене задоволення.