Обласний фестиваль-конкурс з черлідингу

28 лютого 2018 року в ПК і Т НКМЗ м. Краматорська проводився обласний фестиваль-конкурс з черлідингу серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів закладів фахової передвищої освіти та закладів вищої освіти. Організатором Чемпіонату став Донецький Палац молоді «Юність». Метою Чемпіонату є поліпшення національно-патріотичного виховання, залучення молоді до систематичних занять фізкультурою і спортом, популяризація здорового образу життя, обмін досвідом та розвиток черлідингу серед молоді.

 

Чемпіонат проходив у двох номінаціях: «Чир» та «Данс», в яких взяли участь 10 команд з навчальних закладів Донецької області.

Команда Краматорського ВПУ приймає участь у таких змаганнях другий рік. Врахувавши помилки минулого року, члени команди разом з керівником спортивної секції «Фітнес» Лавровою М.В.  творчо підійшли до підготовки свого номеру, додали зусиль та показали високий рівень і художню майстерність у виконанні програми. Завдяки цьому наша команда посіла почесне ІІ місце у номінації «Данс».

Ми пишаємося тим, що нашим колективом подолано ще один рубіж в досягненні поставлених цілей. Ми бажаємо нашій команді подальших творчих успіхів та перемог!