МОЛОДЬ ЗМІНЮЄ СВІТ

        «Талант – то крапля здібностей і море праці» - цей влучний вислів належить відомому українському письменникові Григору Тютюннику. А ще кажуть, що талант завжди родом із дитинства. І що кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Отже, завдання батьків та педагогів – допомогти дитині розвинути свій дар, скористатися своєю унікальністю з користю для себе та оточуючих. Саме таких обдарованих дітей об’єднав навколо спільної мрії колектив Краматорського вищого професійного училища(№14).

 

           

Згідно наказу департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації № 82 від 22.02.2018 року, 23.03.2018 року у концертній залі ПК і Т НКМЗ м. Краматорськ відбувся ІІ етап щорічного обласного огляду-конкурсу самодіяльної художньої творчості у професійно-технічних навчальних закладах Донецької області, метою якого було створення умов для творчого розвитку учнівської молоді, організації дозвілля, зростання рівня виконавської майстерності колективів та окремих виконавців у різних жанрах художньої самодіяльності.

Як завжди, програми учасників оцінювало незалежне компетентне журі на чолі із начальником відділу художньої самодіяльності Палацу молоді «Юність» Світланою Алімушкіною. До складу журі увійшли: Елла Тімошіна – методист відділу художньої самодіяльності Палацу молоді «Юність»,Володимир Страшко – начальник відділу молодіжної політики та у справах сім`ї управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради, Ілона Кондрашова – художній керівник хореографічного ансамблю «Елегія» ПК НКМЗ.

Творчий колектив Краматорського ВПУ презентував концертну програму «Молодь змінює світ», яка  складалася з номерів різних жанрів: вокальний – пісні «На щастя, на долю» (Мілана Сторожук), «Материнська любов» (Вікторія Савицька), «Молодь змінює світ» у виконанні вокального ансамблю «Світанок» (керівник Ірина Роянова); хореографічний – танці «Вальс», «LuckyStrike», «Рок-н-рол» у виконанні хореографічного ансамблю «Грація» (керівник Віра Гуменна); театральний – виступ агітбригади молодіжної організації Краматорського ВПУ  (керівник Ірина Роянова) та сценка «Як класно жити у гуртожитку» (автор Володимир Віннік); музичний – гра на роялі (Пелецька Катерина). Велике враження на присутніх справив пролог програми – музикально – хореографічна композиція «Тобі, Україно, тобі!» у виконанні ансамблю «Світанок» та ансамблю естрадного танцю «Стожари» (автори Ірина Роянова, Валентина Рябенко, Віра Гуменна).

Журі відзначило високий рівень підготовки учнів, відмінну організацію конкурсу, творчий підхід колективу і одноголосно присудило команді Краматорського ВПУ І місце. Із 10 номерів програми 5 були відібрані на Гала концерт обласного конкурсу.

Молодь Краматорського вищого професійного училища незвичайна, вона – успішна, впевнена у собі, талановита, вона надихає, творить, вплітає у національний вінок України цвіт свого таланту.

Педагогічний колектив Краматорського ВПУ щиро переконаний, що  немає дітей необдарованих. Треба лише допомогти відшукати дар у кожному. Підтримати і розвинути його. Обдаровані діти – це капітал майбутнього нашої країни. Саме зараз настав той момент, коли все більше молоді усвідомлює: час «від мене нічого не залежить» минув. Прийшов час «майбутнє залежить лише від мене». Тільки з любов’ю до своєї Батьківщини, до її працелюбного народу, до неперевершеної краси її землі молодь змінить світ на краще.