«Шаленій FEST»

30 березня у ПК ім. Леоніда Бикова міста Краматорськ за підтримки департаменту сім`ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації пройшов перший відкритий обласний хореографічний фестиваль-конкурс «Шаленій FEST».

 

Фестиваль стартував о восьмій годині ранку й тривав майже до двадцять другої години вечора.

Оцінювало учасників компетентне журі, імениті хореографи: кандидат мистецтвознавства, завідувач кафедри в Київському університеті ім. Бориса Грінченка, художній керівник Театру танцю "Грін" Тетяна Медвідь, фіналістка "Танцюють Всі - 2", "Танці з зірками" Ілона Гвоздьова та інші.

У конкурсі «Шаленій FEST» брали участь майже всі танцювальні колективи Донецької області. Змагання проходило в шести номінаціях, в яких були представлені різні стилі танців: класичний балет, народний, естрадний, сучасний танці, джаз-модерн та інші.   

Учасники хореографічного ансамблю «Грація» Краматорського вищого професійного училища (№14) змагалися у фестивалі в двох номінаціях: вільна танцювальна категорія, формейшн, молодь та Street Dance, формейшн, молодь.

«Це перший конкурс такого масштабу, в якому ми брали участь, - розповідає керівник ансамблю Віра Гуменна, - нашим учням довелося змагатися з професійними колективами Донеччини, які вже мали досвід таких змагань. Вони дуже старалися, хвилювалися, але, незважаючи на хвилювання, ансамбль «Грація» Краматорського ВПУ (№14) в номінації вільна танцювальна категорія - «Рок-н-рол», посів ІІІ місце, а в номінації Street Dance - постановка «Lucky strike» - призове І місце».

Всі учасники танцювального марафону, незалежно від зайнятих місць, отримали професійні чохли для зберігання костюмів з логотипом конкурсу "Шаленій Fest", медалі, сертифікати, а також солодкі подарунки. Переможці одержали ексклюзивні нагороди, виготовлені спеціально для цього фестивалю.

Під час змагань на площі ПК ім. Л. Бикова пройшов масштабний флешмоб, присвячений 150-ій річниці з дня народження м. Краматорськ. У цьому перфомансі взяли участь більше 60-ти студентів з різних навчальних закладів міста: Медичного університету, Технологічного технікуму, Краматорського ВПУ(№14), ДІТМ, МАУП та Торгового технікуму.

Участь в такому фестивалі - велика школа, неоціненний досвід, які так необхідні починаючим талантам на порозі їх творчого життя.

Колектив Краматорського вищого професійного училища (№14) пишається своїми талановитими учнями, бажає їм не зупинятися на досягнутому, підкорювати нові вершини і запалювати нові зірки.