«Рідне місто, ми славимо тебе!»

На востоке Украины посреди полей,

Притаился город милый, тот, что всех родней.

Может где-то там и краше города –

В моем сердце Краматорск всегда!

Андрій Шталь

 

Ці слова відомого Краматорського журналіста і поета близькі кожному працівнику і учню Краматорського вищого професійного училища. Ми любимо своє місто, пишаємося ним і, в міру своїх сил, примножуємо його славу і красу.

В рамках святкових заходів, присвячених 145 - річчю заснування Краматорська в училищі була проведена тематична лінійка - «Рідне місто, ми славимо тебе!», в якій були відзначені найважливіші етапи розвитку міста та видатні особистості, чиї імена назавжди увійшли до золотого літопису міста. Цьому святу була приурочена виставка осінніх композицій та букетів «Осінь щедра, осінь золотава».

Колектив КВПУ взяв активну участь у міських заходах. У змаганнях для малят «Кроха - стар» і «Парад колясок » учні училища були волонтерами.

 

В урочистій ході підприємств і навчальних закладів по головній площі міста колектив училища очолив колону професійно - технічних навчальних закладів. На трибуні вітав краматорчан і рідний колектив депутат міської ради, директор училища М.Г. Купріков.

Святковий ювілейний концерт відкрив вальс у виконанні хореографічного колективу «Грація» КВПУ. Молодь нашого училища завжди наповнена оптимізмом, і нестримна у своєму русі до піднесеного і прекрасного!