«Нумо, першокурсник!»

Конкурс «Нумо, першокурсник!» у Краматорському вищому професійному училищі (№14) - одне з найпопулярніших заходів серед учнів усіх курсів: від першого до п'ятого. Адже саме тут, на невеликій училищній сцені, розкриваються таланти і запалюються зірочки юних артистів.

День першокурсника - не просто демонстрація здібностей підлітків, а найголовніше - духовне єднання, підтримка товаришів по групі і нових друзів. З кожним роком конкурс «Нумо, першокурсник!» набирає темп, з'являються нові ідеї та «родзинки». У цьому, 2013-2014 навчальному році, дух змагання підігрівався новим призом - перехідним кубком переможця, за володіння яким боролися 14 навчальних груп.

Всі команди підготували барвисті заявки на участь у конкурсі, у поданні професій використовувалися казкові мотиви, вірші відомих поетів та авторські композиції. Відеокліпи, презентації, короткометражні фільми були виконані учнями та керівниками груп.

За одноголосним рішенням журі перехідний кубок був вручений команді «Оптимісти». Ці хлопці не тільки успішно освоюють ази професії «Верстатник широкого профілю», а й, як виявилося, найвеселіші і талановиті першокурсники.

Всі інші команди також на хорошому рівні представили свої професії. Запам'ятався глядачам гумористичний короткометражний фільм «Тиждень з життя студента» команди «Кулінари» ( професія «Кухар. Кондитер») і фільм «Зварювальник» команди «Прометей» (професія «Електрозварник»). Бурхливими оплесками глядачів була зустрінута сценка «Ступомобіль Баби Яги» команди «БЕМС» (професія «Слюсар з ремонту автомобілів»); сподобалися всім авторські вірші про професії «Кранівник» команди «Висота», а пісня про училище в стилі реп, команди «Феї краси» (професія «Перукар. Манікюрниця. Педикюрша»), запалила весь зал.

Концертно - конкурсна програма «Нумо, першокурсник!» пройшла на одному диханні під бурхливі овації глядачів; наступна відбудеться вже в новому навчальному році, та брати участь у ній будуть вже інші талановиті першокурсники.