1 квітня ніхто не відміняв

Всесвітній день сміху Краматорське вище професійне училище відзначало веселим , завзятим, іскрометним КВК. Це було прекрасною можливістю для учнів і педагогічного колективу училища забути про насичені трудові будні і від душі посміятися. За звання кращих жартівників училища боролися дві команди: молодіжна організація співробітників та учнівського самоврядування.

Програма включала в себе:

1. Привітання (візитка). У ньому учасники команди представили себе і свою команду. Привітання складалося з текстових жартів, мініатюр, відео на тему «Один день з життя...». Першими виступала команда учнівського самоврядування і зі своїм завданням впоралася прекрасно, завівши зал відмінними жартами.

2. Музичний конкурс. У цьому конкурсі особливо порадувала команда молодіжної організації співробітників, обігравши мініатюру «Вступ до театрального ВНЗ» . Під час їхнього виступу у глядачів встигли розболітися долоні і вилиці від сміху.

3. Розминка. Капітани зі своїми командами відповідали на поставлені запитання оригінально і з гумором.

4. У конкурсі домашнє завдання відзначилася команда учнівського самоврядування. Вона порадувала своїм театральною майстерністю.

Підтримка у команд була дзвінкою, галасливої, радісною. Нескінченні хвилі позитивної реакції проходили по залу після цікавих виступів.

Члени журі, при підведенні підсумків, відзначили акторські здібності, багатообразність і артистичність команд. У результаті була присуджена дружня «нічия».

 Хочеться подякувати учасників обох команд і побажати їм нових творчих успіхів. Нехай їхні жарти, усмішки позитивно впливають на глядача.