День знань в Краматорському ВПУ № 14

 Світлим всенародним святом - Днем знань традиційно розпочався новий навчальний рік в Краматорському вищому професійному училищі № 14.

 

74-й раз Краматорське ВПУ № 14 гостинно відчинло двері новому поколінню учнів: майбутнім машинобудівникам і працівникам побутового профілю. В 2014-2015 навчальному році ази обраної профессіі будуть освоювати  не лише першокурсники.        І  яке ж свято без гостей. Привітати учнів та колектив училища з початком нового навчального року прийшли наші давні друзі й соратники, представники базового підприємства ПАТ НКМЗ, міської адміністрації, обласного управління освіти: Панков В.А. - Голова наглядової ради ПАТ НКМЗ, депутат Краматорської міської ради; Тупик І.Я. - Начальник управління персоналом ПАТ НКМЗ; Надейкін А.В. - Заступник начальника відділу кадрів і режиму ПАТ НКМЗ; Ворочек Б.І. - Начальник відділу розвитку персоналу та управління знаннями ПАТ НКМЗ; Чукова Н.В. - Керуюча справами виконкому Краматорської міської ради, начальник Управління праці та соцзахисту населення; Шкаєва Н.А. - Регіональний методист обласного НМЦ ПТО.

За традицією, перше слово було надано заслуженому працівнику освіти України, депутату Краматорської  міської ради, почесному громадянину міста Краматорська, директору Краматорського ВПУ № 14 Купрікову М.Г. У своїй промові Михайло Григорович нагадав про непросту ситуацію, що склалася в Краматорську і на Донбасі в цілому, про ті непоправні втрати, які вже є в результаті бойових дій і, на превеликий жаль, число їх зростає з кожним днем. Михайло Григорович висловив сподівання, що незабаром мир повернеться на Донбас і запропонував вшанувати хвилиною мовчання всіх загиблих. В заключенні він побажав учням впевнено йти дорогою знань, творчого натхнення, інтелектуального і духовного зростання, бути гідними продовжувачами славних трудових традицій Новокраматорського машинобудівного заводу та інших підприємств міста. А педагогічному колективу училища - терпіння і мудрості, пошуку нових шляхів професійного росту. Від імені гостей педагогічний колектив та учнів привітав Панков В.А. Він підкреслив, що сумлінне ставлення до праці і навчанні, вдосконалення професійної майстерності дасть можливість молодій людині бути конкурентоспроможним на ринку праці. Для цього в Краматорському ВПУ №14 і цехах ПАТ НКМЗ створені всі умови для успішного навчання та оволодіння навичками з обраної професії.

10 років тому, 11 червня 2004 року, в нашому училищі народилася одна добра традиція, біля витоку якої стояли випускники. З ініціативи учнів на території училища був розбитий сквер і встановлено пам'ятник випускникам Краматорського ВПУ №14, загиблим в Афганській війні: Володимиру Цимбалу, Олегу Ляшевичу, Володимиру Бухті. У дні радості і скорботи, ми пам'ятаємо і шануємо пам'ять про загиблих воїнів-інтернаціоналістів та покладаємо квіти кпамятніку.

Приємний сюрприз очікував учнів, що досягли високих показників у навчальній та виробничій діяльності. Почесні грамоти та грошову винагороду в розмірі 200 гривень кожному отримали 24 відмінника.

 Учні випускних груп привітали першокурсників з початком навчального року і вручили їм дзвіночки, щоб по їх дзвону можна було знати, де знаходиться група і вчасно прийти на допомогу.

 У відповідному слові першокурсники дали клятву, в якій зобов'язалися накопичувати, зберігати і примножувати моральні, культурні та наукові традиції училища; цілком оволодівати знаннями, щоб стати висококваліфікованими фахівцями і професіоналами.