Вибір професії – крок у майбутнє

15 квітня 2016 року в Краматорському вищому професійному училищі (№14) відбувся важливий і цікавий захід – День відкритих дверей, який щорічно проводиться в навчальному закладі.

 
У цей день в училище прийшли ті , хто стоїть на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, яка буде не лише задовольняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення. На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, які є актуальними в наш час.

День відкритих дверей завжди викликає великий інтерес серед учнів та їх батьків. В цьому році до нашого навчального закладу завітало понад 300 учнів шкіл міста Краматорська та іногородніх.

Гостям, які завітали у цей день до закладу, підготували цікаву та насичену пізнавальну програму про життя та діяльність училища. До неї ввійшли перегляд профорієнтаційного фільму, виступ директора М.Г. Купрікова, лідерів учнівської молодіжної організації та музичні вітання від учасників художньої самодіяльності.
 


Захоплення гостей викликала виставка учнівських робіт з професій, за якими ведеться підготовка в навчальному закладі. Вироби із металу учнів з професії верстатник, шедеври зварювальних робіт, діючі моделі автослюсарів, прикраси для кондитерських виробів з айсінгу, фантазійні зачіски з пастижерними виробами – все це справа рук учнів училища, які під керівництвом досвідчених майстрів виробничого і навчання викладачів здобувають звання професіоналів своєї справи.


 


День відкритих дверей став цікавим відкриттям для випускників шкіл, які зроблять правильний вибір професії та, сподіваємось, - прийдуть до нас на навчання!