Краматорське вище професійне училище (№ 14) – ровесник системи професійно-технічної освіти

Має все початок і кінець.

Витік, результат – як два слова схожі,

Але між ними було 76 років,

Величезний світ училища

Був між ними прожитий.

 

    2 жовтня 2016 року Краматорському вищому професійному училищу виповнилося 76 років: найбільше училище міста – ровесник державній системі професійно – технічної освіти.

     Напередодні, 30 вересня, цієї знаменної дати і Дня вчителя було присвячено святковий захід. У невеликому, затишному залі зібрався весь колектив училища та представники навчальних груп. Привітати колектив і розділити радість нашого свята прийшли шановні гості, наші давні друзі і партнери:

1. Цельник Володимир Васильович – начальник відділу кадрів та режиму ПАТ НКМЗ.

2. Іоффе Михайло Григорович – заступник голови профспілкового комітету ПАТ ПК

3. Жулій Володимир Іванович – начальник відділу маркетингових комунікацій ПАТ НКМЗ.

4. Дяченко Людмила Петрівна – голова профспілкової організації відділу розвитку персоналу та управління знаннями ПАТ НКМЗ, інженер з підготовки кадрів I категорії.

5. Лубенець Любов Олексіївна – начальник відділу міського палацу культури «Будівельник».

За традицією, з вітальним словом до всіх звернувся директор училища М. Г. Купріков. Він подякував колективу за плідну, злагоджену роботу на ниві профтехосвіти, зазначивши при цьому хороші результати і досягнення у навчально-виробничої і виховної діяльності. Михайло Григорович наголосив, що головним помічником у навчанні робочої професії учнів протягом усіх 76 років є наше базове підприємство – Новокраматорський машинобудівний завод.

На святі вручили грамоти співробітникам, які внесли значний внесок у розвиток і процвітання училища; висловили велику подяку всім, хто більше 20 років пропрацював в Краматорському ВПУ, за багаторічну, сумлінну працю і вірність професійному освіті.

Були відзначені грамотами учні: за відмінні показники у навчанні, активну діяльність у житті училища, високі спортивні та творчі успіхи. 

І, звичайно, атмосферу святкового настрою доповнив концерт, підготовлений учнями. Веселі, запальні пісні, проникливі вітальні вірші – надовго залишили приємні спогади про свято.