«ДАРУЙТЕ ЛЮДЯМ ДОБРОТУ»

                     «Ми живемо, щоб нести світ, добро і красу» 


Жовтень 2017 року для юнаків колективу «Грація» Краматорського ВПУ (№14) видався дуже насиченим. Нас в черговий раз запросили взяти участь у VIІ Всеукраїнському відкритому конкурсі краси дівчат на інвалідних візках «Краса без обмежень - 2017», який проходив у міському ПК ім. Леоніда Бикова. Хлопці з радістю прийняли цю пропозицію і приступили до щоденних тренувань в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. В нинішньому конкурсі взяли участь 10 дівчат з Донецької, Закарпатської, Житомирської, Івано-Франківської, Луганської, Київської, Миколаївської та Хмельницької областей.

 

Учасники колективу «Грація» дуже серйозно готувалися до заходу. Їм дуже сподобалося працювати з конкурсантками, вони були здивовані життєлюбністю дівчат, їх наполегливістю та оптимізмом. Юнаки виявилися уважними, турботливими та відповідальними. Кожен з них дуже вболівав за свою партнерку і допомагав у соціальній адаптації на сцені.

Учні та члени педагогічного колективу Краматорського ВПУ були присутні у залі в якості вболівальників. Своїми емоціями і оплесками вони підтримували учасниць конкурсу, показуючи свою небайдужість та активну життєву позицію.

Молодь з інвалідністю обмежена в спілкуванні і творчому самовираженні, тому проведення подібних заходів дозволяє зміцнити позитивний імідж людей з інвалідністю в громадській думці, сприяє їх активній інтеграції в сучасне суспільство.

Всі дівчата, які брали участь у конкурсі, – вже є переможцями. Адже вони вийшли на цю сцену і показали всій Україні свою внутрішню красу і силу свого духу. 

2 листопада на ранковій лінійці у Краматорському ВПУ директор Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» Міністерства соціальної політики України Світлана Фоміна нагородила всіх хлопців грамотами Управління у справах сім`ї та молоді Донецької облдержадміністрації за активну участь у громадському житті Донеччини, професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, а також висловила щиру подяку директору училища М.Г. Купрікову та керівнику хореографічного ансамблю училища В.В. Гуменній за небайдужість та милосердя до людей з інвалідністю, вагомий внесок та постійну підтримку в проведенні конкурсу «Краса без обмежень».

Світлана Олександрівна висловила слова подяки всьому колективу училища за виховання в учнях моральних почуттів, активної життєвої позиції, колективізму, свідомої дисципліни та організованості, громадянської і соціальної відповідальності.