До дня Святого Миколая

До дня Святого Миколая, одного з найбільш шанованих святих, захисника та наставника дітей, милосердного покровителя мандрівників та заступника бідних, учні Краматорського ВПУ привітали вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Краматорської міської ради.

 

Протягом декількох тижнів у Краматорському ВПУ проходила акція «Фабрика Святого Миколая», в якій проводилися благодійні збори канцелярського приладдя, іграшок, книжок, подарунків для дітей, що опинилися у важких життєвих обставинах.

Кожного дня учні завзято збирали подарунки для малечі, старанно готували сценарій свята, щоб привітання лишило теплі спогади у серцях діточок.

А вже в понеділок, 18.12.2017 року, напередодні свята Святого Миколая, всі зібрані подарунки та приладдя були передані вихованцям Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Краматорської міської ради, разом із святковим настроєм,розважальною програмою, веселими іграми та цікавими конкурсами.

Учнівська молодь Краматорського ВПУ намагалася зробити все, щоб подарувати діточкам гарний настрій та частинку справжнього дива, у яке, попри нелегку долю, дітки вірять. Сподіваємось,що учням Краматорського ВПУ-  це вдалося.