Прощавай Масляна!

Масляна - це найвеселіше і найсмачніше свято, що знаменує розставання із зимою і наступ настільки довгоочікуваної весни. Ми любимо її за звичаї і традиції, які через століття дійшли до наших днів, а в особливості - за можливість вдосталь наїстися улюблених млинчиків. Вже стало доброю традицією в Краматорському вищому професійному училищі (№14) зустрічати весну веселими забавами, жартами, іграми, і, звичайно-ж, млинцями.

 

 

16 лютого учні та гості свята із задоволенням подивилися театралізовану виставу до свята проводів зими за участю Баби – Яги, Завірюхи та красуні-Весни.  Веселі потішники й народні забави не дали можливості учням занудьгувати і замерзнути в похмурий засніжений день. Вони взяли участь в іграх та змаганнях: перетягуванні канату, змаганнях з гирями, естафеті на мітлах та ін.  Веселощі, музика і сміх панували на святі.

         Всі разом проводили Зиму і зустріли Весну-красну. Була ця подія осяяна яскравим вогнем спаленого опудала Масляної. А разом з нею спалили всі неприємності й образи та звільнили місце Весні, символу всього нового, молодого, кращого.

Але, яке ж свято без частування! Закінчилося свято в Краматорському ВПУ - традиційним пригощенням всіх гостей свята смачними, рум'яними, як весняне сонечко, млинцями. Адже на морозі та з друзями вони здаються неймовірно смачними!Масляна вдалася на славу! 

         Такі свята всім подобаються: і підліткам, і дорослим. 
Можна відпочити від навчання і роботи, поспілкуватися, 
згадати наших предків, які багато чого цікавого і корисного
придумали для нас. Нам же залишається зберігати богаті  
традиції нашого народу і передавати їх нашим дітям, 
нехай і вони порадіють!