Краматорське ВПУ відкриває свої двері для безмежних можливостей молоді!

20 квітня 2018 року у Краматорському вищому професійному училищі (№14) відбувся День відкритих дверей.

Для майбутніх абітурієнтів 2018 року Краматорське ВПУ презентувало найбільш популярні професії, які завжди користуються попитом на ринку праці. В заході прийняли участь 310 учнів із загальноосвітніх шкіл м. Краматорська та  учні з інших міст Донецької області.

В холі училища гостей гостинно зустрів директор Краматорського ВПУ та представники адміністрації. Майстри та викладачі провели детальний та дуже цікавий екскурсійний маршрут по своїм майстерням, де розповіли та наглядно показали школярам як готують майбутніх професіоналів.

Адміністрація та педагогічний колектив надали консультації щодо професій, які можна здобути в училищі, умови навчання та подальшого працевлаштування молоді.

Дійсно незабутнє враження на гостей Дня відкритих дверей справила чарівна та яскрава металева птиця «Павич», яка красується на 2 поверсі училища. Виготовлена з міцного заліза конструкція набула чарівної краси в руках майстрів Краматорського ВПУ, а хвіст цієї птиці сяє різнобарвними вогнями. Тепер вона радо прикрашає собою хол училища та, без перебільшення, є перлиною Краматорського ВПУ.

Після екскурсії дітей чекала святкова презентаційна програма, яку підготувала талановита молодь Краматорського ВПУ: чарівні пісні, дефіле зачісок, запальні танки і багато цікавого. Після змістовної екскурсії школярів чекали солодкі презенти.

Було помітно, що учні шкіл отримали незабутнє враження та позитивні емоції, були зацікавлені представленими професіями і, сподіваємось, прийдуть до нас вчитися!