Будь славен й пам’ятний в серцях нащадків Перемоги світлий день

     Існують дати, про які не варто нагадувати зайвий раз, бо вони не стираються з народної пам’яті ніколи. В Краматорському вищому професійному училищі День Перемоги над фашистською Німеччиною був і залишається одним з найбільш шанованих свят. День Перемоги – це день всенародної історії та пам'яті про мужність і героїзм тих, хто ціною свого життя і здоров'я проклав нам дорогу у майбутнє. 

  

     8 травня 2018 року в Краматорському ВПУ відбулася традиційна зустріч колективу з ветеранами війни, присвячена 73-ій річниці  Великої Перемоги. У цей день до нас завітали шановні гості, наші земляки, ветерани Другої світової війни:

Хорошайло Федір Іванович – полковник у відставці, випускник першого дострокового випуску 1941 року;

АленінаОлександра Олександрівна – лейтенант медичної служби, фельдшер ПТУ № 14;

Нікітіна Віра Григорівна – в'язень війни, робітник училища.    

Ці люди пізнали різні боки війни, вони бачили всі її жахи власними очима та перемогли.

     Шановних гостей привітав депутат міської ради, заслужений працівник освіти України, директор училища Михайло Григорович Купріков. Він підкреслив значення Дня Перемоги для кожного громадянина України і для світу в цілому, подякував кожному ветерану за те, що вони самовіддано, героїчно на фронті і в тилу наближали довгоочікуваний день Великої Перемоги.

     Своїми спогадами про роки, проведені на війні, поділився Хорошайло Ф.І. Всі присутні на святі стали свідками дивовижних історій і пережили епізоди військових буднів, розказаних Федором Івановичем.

     В цей день, як завжди, ветеранів чекав святковий концерт, звучали пісні воєнних років і, звичайно, квіти і подарунки.

 9 травня колектив Краматорського ВПУ був присутній на міському мітингу у Сквері Героїв, вшанував пам'ять воїнів, загиблих у роки Другої світової війни та прийняв участь у покладанні квітів до Вічного вогню.

          Вітаємо зі святом всіх вас щиро!

          Живіть здорові в щасті і в теплі!

          Бажаємо всім любові, щастя, миру

          На нашій рідній і святій землі!


Філімоненко Т.М.,

зав. бібліотекою