Краматорське ВПУ (№14) відкриває свої двері для безмежних можливостей молоді

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Кожне місто і село ранком цього дня дихає хвилюванням і радістю, розквітає дитячими посмішками. Цей день  - перше вересня. В цей день дружня родина Краматорського вищого професійного училища приймає у свої обійми першокурсників, таких красивих, радісних і схвильованих.

 

3 вересня у Краматорському ВПУ урочисто відсвяткували початок нового навчального року. На святковій лінійці, присвяченій Дню знань, першим привітав колектив директор Краматорського ВПУ, депутат Краматорської міської ради, заслужений працівник  освіти України - Михайло Григорович Купріков, висловивши надію на успішне навчання учнів та заручив їх словами міцної підтримки і напуття.

З гордістю, великою пошаною та сумом колектив училища згадав наших випускників, що мужньо відстоювали свою Батьківщину в роки Другої світової війни, війни в Афганістані та в наш неспокійний час.

   Зі святом колектив Краматорського ВПУ привітали представники адміністрації базового підприємства ПрАТ «НКМЗ»: заступник генерального директора з персоналу та режиму Володимир Брижніченко та начальник відділу кадрів та режиму Володимир Цельник. Брижніченко В.Є. щиро привітав першокурсників та побажав їм легкого навчання, наснаги, натхнення, та нагадав про те, що учні машинобудівного профілю  можуть розраховувати на працевлаштування на  НКМЗ, що є безперечним стимулом для навчання.

Відмінникам навчання були вручені грамоти за високі досягнення у минулому році.

Святкову атмосферу доповнив виступ молодіжної організації Краматорського ВПУ. Учні випускних курсів висловили слова подяки всьому колективу училища, трудовому колективу ПрАТ «НКМЗ», усім представникам інших підприємств нашого міста за значущій внесок в освіту та професійне становлення наших учнів.

За традицією пройшла  посвята у першокурсники. Учні старших курсів  виголосили слова вітання та вручили молодшим символічні студентський квиток та залікову книжку. У відповідь прозвучала клятва першокурсників та пролунав довгоочікуваний перший дзвоник.

Сьогодні - особливо урочистий і хвилюючий день для всіх нас, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий шлях до пізнання, до нових звершень.

Бажаємо усім учням на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Я вірю, Вітчизно, ти станеш на ноги,

Махнуть золотистим крилом рушники,

І щастя затьмить всі печалі й тривоги

На вічні роки і прийдешні віки!

Я бачу квітучу, щасливу країну,

Де кожна людина працює, творить,

Де можна навчатись, кохати, радіти,

Де кожна хвилина — то святості мить.