НОВОРІЧНІ ДИВА

Багато років поспіль Краматорське вище професійне училище (№14) пишається дружбою та співпрацею з колективом Новокраматорського машинобудівного заводу.

 Минають роки, змінюються покоління, а добрі стосунки, традиції, постійна готовність прийти на допомогу залишаться незмінними, тому,що засновані на активній соціальній позиції, багаторічній  турботі про учнів Краматорського ВПУ.

 

 

Багато дієвих проектів, націлених на вдосконалення матеріально-технічної бази навчального закладу було здійснено завдяки плідній співпраці адміністрації Краматорського ВПУ (№14) та керівництва НКМЗ тому, що забезпечення комфортних умов навчально-виховного процесу в стінах училища це не тільки компетентні педагоги, а й сучасне обладнання, укомплектоване устаткування майстерень та надання можливості проходження навчальної практики на підприємстві, що реалізовується завдяки керівництву заводу.

Завдяки турботі та небайдужості адміністрації та профспілкового комітету заводу щорічно учні з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються у всіх професійно-технічних закладах міста отримують до свята Нового року приємні подарунки. Вітаючи дітей, адміністрація заводу не просто надає матеріальну допомогу, а дарує радість та маленьке свято кожному учню.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маячки світять тим, хто чекає допомоги. Цей приклад став показником і для учнів Краматорського ВПУ (№14). Напередодні Нового року вони вирішили відвідати вихованців Краматорського реабілітаційного центру з концертною програмою «Аліса в країні див». Діти з захопленням дивились виставу, в якій приймали участь не лише учні, а й педагогічний колектив училища. Вихованців центру розважали цікавими конкурсами, веселими танцями та новорічними піснями. Учні та педагоги КВПУ  поділилися теплом своєї душі з дітьми, створили для них свято, побачили в їх очах вогник добра й віри в надію.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати та заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, навчального закладу, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна й красива! Тільки тоді наше підростаюче покоління буде  рости здоровим, щасливим та впевненим у завтрашньому дні, буде рости на благо нашої країни!