«Для вас відкриті наші душі й серця»

       Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі, свято, яке не обійшло уваги і жінок Краматорського вищого професійного училища. Так, 6 березня  прекрасну половину училища привітав зі святом ансамбль циганського танцю ПК НКМЗ «Ранорі».

     

Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень від чоловіків училища. Зокрема, з вітальним словом до жінок звернувся директор Краматорського вищого професійного училища Купріков Михайло Григорович. Лунали привітання від учнів училища у вигляді пісенних композицій, віршів, які сприймалися залом «на ура». Свої привітання жінкам висловили і колеги-чоловіки. Вони бажали міцного здоров’я, гарного настрою, добра та благополуччя, справжнього щастя та кохання, багато світлих і радісних весен. Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою, адже присвячувалась жінці, яка, як і весна, зігріває душі, благословляє світ на добро, осяює його своєю красою і ніжністю, запалює в серцях кохання та сповнює життя дивовижною гармонією.

       Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!