У добру путь, випускник 2019 року

            Червневий день із світлими очима

            Велично, радісно ступив вже на поріг.

            Навчальний рік лишився за плечима,

                                                     І доля безліч дарувала вам доріг.


27 червня 2019 року став святковим і хвилюючим днем для учнів випускних груп Краматорського вищого професійного училища. В цей день 224 юнаків та дівчат отримали свідоцтва про здобуття повної середньої освіти, дипломи кваліфікованого робітника та молодшого спеціаліста, серед яких 34 документа з відзнакою.

На чудове свято в великій залі ПК і Т «НКМЗ» зібралися випускники, їх рідні та друзі, адміністрація, учнівський та педагогічний колективи училища.

Привітати випускників та їх наставників прийшли численні почесні гості: секретар Краматорської міської ради, кандидат в депутати Верховної Ради України Денис Ошурко, заступник генерального директора з персоналу і режиму ПрАТ «НКМЗ» Володимир Брижніченко, начальник відділу профтехосвіти департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Денис Глазков, директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Донецькій області Едуард Гончаров і представники Новокраматорського машинобудівного заводу, базового підприємства Краматорського ВПУ - начальник відділу кадрів і режиму Володимир Цельник, заступник головного механіка Володимир Єлісєєв, перший заступник голови профкому Михайло Іоффе, начальник відділу маркетингових комунікацій Дмитро Березовський, начальник центру підготовки робітничих кадрів Дмитро Тупік.

За традицією першим випускників привітав директор училища М.Г. Купріков. Він висловив слова подяки педагогічному колективу училища, батькам учнів та трудовому колективу Новокраматорського машинобудівного заводу за спільну працю у вихованні студентської молоді училища, а випускникам побажав бути активними в житті та зробити правильний вибір.

Для самого Михайла Григоровича цей день був також святковим, навіть ювілейним. Виконалось рівно 50 років з того часу, коли він почав свою трудову діяльність в системі професійно - технічної освіти.

З цією знаменною датою директора привітали інженерно-педагогічний колектив та учні Краматорського вищого професійного училища, а також почесні гості - начальник відділу профтехосвіти департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Д.Г. Глазков, директор навчально-методичного центру профтехосвіти у Донецькій області Е. В. Гончаров та заступник генерального директора з персоналу і режиму ПрАТ «НКМЗ»  В.Є. Брижніченко. Випускники подарували ювіляру на пам'ять фотоальбом, в якому відображений літопис життя М.Г. Купрікова в училищі.

Директор навчально-методичного центру профтехосвіти у Донецькій області Е. В. Гончаров зазначив відмінну роботу в 2018-2019 навчальному році всього педагогічного колективу і нагородив грамотами адміністрацію училища і педпрацівників: Надію Шаповалову, Ольгу Новікову, Ірину Роянову, Лідію Крамаренко, Наталію Білик, Вікторію Мошаніну, Ольгу Костюченко, Катерину Нестюркіну, Ларису Кучму.

Почесні гості та директор училища вручили дипломи кваліфікованих робітників, молодших спеціалістів та свідоцтва про здобуття повної середньої освіти випускникам 2019 року. Кожен з них привітав молодь з закінченням навчання та побажав подальших успіхів у житті.

Цей день став святковим не тільки для наших випускників. Разом з ними раділи й хвилювалися їхні рідні. Від  імені батьків випускників привітала Кулієва Яна Олександрівна.

Й звичайно раділи за своїх учнів, проводжаючи їх в дорогу самостійного життя ті, хто розкрив перед ними таємниці професії, хто переживав за них не менше, ніж батьки, хто радів їхнім успіхам і засмучувався через невдачі. Це – майстри виробничого навчання та викладачі. Від щирого серця вони побажали своїм вихованцям щасливої дороги у майбутнє.

Випускники, в свою чергу, виказали слова подяки всьому колективу Краматорського ВПУ, трудовому колективу ПрАТ «НКМЗ», батькам і своїм наставникам. Вони пообіцяли в житті керуватися їхніми уроками людяності й справедливості, з гордістю нести звання випускника Краматорського вищого професійного училища.

Урочистий захід супроводжувався номерами художньої самодіяльності, підготовленими учнями та педпрацівниками училища та бурними аплодисментами всіх присутніх.

 Дороги випускники! Є в народі прислів’я, що і велика дорога починається з першого кроку. Нехай же ваш перший крок буде вдалим і щасливим! Хай береже вас Бог, молитва матері та добра батьківська порада!