Пісня – душа українського народу

Українська пісня — це геніальна поетична біографія українського народу, його  душа. З усіх потреб потреба. Лише пісня в серці ширить межі неба. На крилах сонце сяйво їй лишає. Чим глибша пісня, тим ясніша душа. Українці дуже багаті, може, найбагатші поміж усіма слов'янами, різнобарвними піснями. Вони не мудрують, складаючи свої пісні - у них пісні виростають самі, як квіти на полях зелених, і їх така кількість, якою не може похвалитися жоден народ у світі.

 

25.11.2019 року в ПК НКМЗ м. Краматорськ відбувсяV Відкритий обласний фестиваль-конкурс української пісні серед учнів професійно-технічних навчальних закладів і студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Донецької області, який щорічно проводить КЗ "Донецький Палац молоді "Юність". Метою фестивалю є виховання у молоді патріотичних почуттів, розвиток та збереження української пісні, залучення учнівської молоді до пісенної творчості.

Усі п`ять років колектив Краматорського вищого професійного училища з великим задоволенням приймає участь у цьому заході, і кожен рік вокалісти отримують призові місця у різних номінаціях. Це є результатом клопіткої творчої роботи керівників ансамблю і самих вокалістів. У виконання кожної пісні владується часточка душі й любові до рідної країни та до життя взагалі.

В цьому році вокальний ансамбль «Світанок» представив на суд глядачів дві пісні: «Над землею тумани» і «Молодь змінює світ». Остання пісня вже стала гімном молоді нашого училища. Колектив ансамблю змінюється щорічно, а цю пісню люблять співати всі дівчата. І не даремно. Вона принесла перемогу нашому колективу – почесне ІІІ місце у номінації «Ансамбль».

Колектив Краматорського ВПУ пишається своєю талановитою молоддю та бажає вокальному ансамблю «Світанок» творчого натхнення й  подальших перемог!