У КВПУ (№ 14 ) відзначили День знань

У КВПУ (№ 14 ) відзначили День знань

2 вересня стартував новий навчальний рік у Краматорському вищому професійному училищі (№ 14). Цього року 345 юнаків і дівчат взяли відповідальне рішення - отримати в стінах нашого навчального закладу не тільки атестат зрілості, але й диплом кваліфікованого працівника, а в подальшому , і диплом молодшого спеціаліста. На честь цієї події було організовано велике, по-сімейному добре свято за участю педагогів, майстрів виробничого навчання, студентів та їх батьків. Присутні на лінійці могли відчути , що життя в училищі наповнена ентузіазмом, ініціативою і великою відповідальністю у підготовці молодої зміни, перш за все, для флагмана машинобудування країни ПАТ “НКМЗ” та інших підприємств, організацій міста.

 

У День знань директор КВПУ, депутат Краматорської міської ради М.Г. Купріков тепло привітав колег та учнів з початком навчального року. У його побажанні відчувалася віра в те, що молоді люди, вступаючи на обрану дорогу знань, будуть наполегливо оволодівати майбутньою професією, дорожити честю училища і продовжувати його кращі традиції.

Щирі слова подяки прозвучали на адресу адміністрації заводу, керівників цехів, де проходять практику учні і, також наставників молоді, які безпосередньо передають свій неоціненний досвід.

Кращим учням було надано право, покласти квіти до пам'ятника воїнам- інтернаціоналістам - випускникам, загиблим в Афганістані.

За доброю традицією, прозвучала клятва першокурсника , і пролунав перший дзвоник. Право дати дзвінок було надано учню п'ятого та учениці першого курсів. Мовляв, все краще, що зберегли й примножили випускники, передається новому поколінню першокурсників.

На закінчення - подарунки та добрі слова напуття від НКМЗ: холодильник та музичний центр вручив голова профкому ПАТ НКМЗ, депутат Краматорської міської ради Тука Володимир Іванович. Крім цього, всім 836 учням училища вручені подарунки на честь нового навчального року.

 

У добру путь ...