Тиждень пам'яті жертв Голодомору

З 18 листопада по 23 листопада 2013 року в Краматорському вищому професійному училищі пройшов тиждень пам'яті, присвячений 80-й річниці Голодомору на Україні 1932-1933рр. Цим страшним подіям були присвячені заходи, спрямовані на поглиблення знань учнів про найбільш трагічну сторінку життя нашої держави, катастрофи, яку пережив наш народ.

«Минуле стукає в наші серця» - так називалася книжкова виставка, в якій були запропоновані книги зі спогадами учасників цих подій, монографії з фотодокументами, художні твори.

Своє бачення подій 1932-1933рр. на Україні представили юні художники. Їхні роботи «Дзвони пам'яті» розмістилися у фойє училища. Підбито підсумки та названі кращі творчі роботи учнів з теми: «Пам'ятаючи минуле, будуємо майбутнє».

Про етно-національний розвиток України в минулому і сьогоденні йшлося за круглим столом: «Голодомор: влада, нація».

У кожній групі була проведена класна година на тему «Не повториться біль душі людської», на якої розглядалися причини та наслідки Голодомору 1932-1933рр. на Україні.

Тематична лінійка «Голодомор в Україні - трагічна сторінка нашої історії» завершила тиждень пам'яті жертв Голодомору. Український народ завжди пам'ятатиме про ці події, щоб вони не повторилися знову.