«У НАС ЄДИНА ДОЛЯ – ІМ'Я ЇЙ УКРАЇНА»

Щороку в березні чарівні миттєвості весни приносять у професійно-технічні навчальні заклади міста Краматорська традиційне і, з хвилюванням очікуване, свято – огляд-конкурс художньої самодіяльної творчості серед учнів. Мета цього заходу – відкрити для обдарованої, талановитої молоді заповітну стежку в світ прекрасного, підтримати і виховати духовно багату, гармонійно розвинену творчу особистість.

           

 

23 березня 2016 р. на сцені БК «Будівельник» свої таланти і невичерпні художні фантазії представили на суд компетентного і, звичайно, справедливого журі п'ять професійно-технічних навчальних закладів міста. Журі у складі: голова Рантюк Лариса Олександрівна – заступник директора з навчально-методичної роботи Палацу молоді «Юність» та члени Тимошина Елла Володимирівна – методист відділу художньої самодіяльності Палацу молоді «Юність», Гоцька Злата Сергіївна – керівник зразкового танцювального колективу «Елеонорушки» і танцювального проекту «Бест вей», Савіна Ірина Анатоліївна – спеціаліст І категорії відділу культури і туризму Краматорської міської ради та Велика Єлизавета Ігорівна - методист відділу молоді та спорту Краматорської міської ради оцінювало не лише талант і майстерність виконавців, але і звертало увагу на сценічну і виконавську культуру виступаючих, актуальність тематики сценарію і повноту втілення її на сцені, використання комп'ютерних технологій для візуального і звукового ефекту, та й багато іншого, що завжди помічає всевидюче око журі.

   Цього року на суд журі колектив Краматорського вищого професійного училища представив програму «У нас єдина доля – ім'я їй Україна». Нікого не залишила байдужим пісня «Не твоя війна» у виконанні вокального ансамблю «Світанок» (керівник Савицька В.В.), присвячена подіям, що відбуваються зараз на Сході України. Затамувавши подих, глядачі дивилися бальний танець «Вальс» у виконанні колективу бального танцю «Грація» (керівник Гуменна В.В.) і вже, звичайно ж, вінцем програми стала музично-хореографічна композиція «Ми за мир». Всі номери програми були виконані на високому професійному рівні і журі одноголосно винесло свій вердикт – І МІСЦЕ!!!!

КРАМАТОРСЬКЕ ВПУ – МИ КРАЩІ!
ТАК ТРИМАТИ!