УКРАЇНА - ЄДИНА, СОБОРНА ДЕРЖАВА

Вдихнути в юну істоту душу громадянина – значить, передати не тільки радість, захоплення, гордість за все те, що становить собою наші святині, а й сердечний біль, тривогу, турботу за долю цих святинь – свободу і незалежність, честь і велич, багатство і славу нашої улюбленої Вітчизни.

В. Сухомлинський

 

На виконання Указу Президента України від 13.11.2014 року  № 871/2014 «Про День Соборності України» та Указу Президента України від 15.01.2007 року № 15/2007 «Про вшанування пам’яті Героїв Крут» з метою належного відзначення Дня Соборності України та вшанування пам’яті Героїв Крут у Краматорському вищому професійному училищ з 19.01.2017р. по 30.01.2017р. були організовані та проведені:

Ø  1. Тематична лінійка до Дня соборності України «Україна – єдина, соборна держава». Відповідальний - викладач Буряк Н.О.

Ø  2. Відкрита виховна година в групі ВМП 15-4 «Патріотизм – це не ідея, а любов до Батьківщини». Відповідальний – майстер в/н Пузан Н.І.

Ø  3. Засідання предметного гуртка «Краєзнавець». Кінолекторій «Свято Злуки. Політика пам'яті».Відповідальні - викладачі історії Ісай М.М., Громова О.Г.

Ø  4. Історична довідка на уроках історії України «Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки» в навчальних групах І - ІV курсів. Відповідальні - викладачі історії Дудін О.А., Громова О.Г., Ісай М.М.

Ø  5. Участь у концертній програмі до Дня Соборності України у міському ПК Будівельник».

Ø  6. Виховна година в навчальних групах «Квіти у полі, там де Крути…». Відповідальний - викладач Вінник В.С.

Ø  7. Круглий стіл з учнівською молоддю на вшанування пам’яті Героїв Крут «Я знаю героїв своєї країни. Три біографії загиблих під Крутами». Відповідальний - викладач історії Ісай М.М.

Ø  8. Тематична виставка літератури та бібліотечних матеріалів до визначних дат нашої держави. Відповідальні - зав. бібліотекою Філімоненко Т.М., бібліотекар Бохонок Л.М.

Ø  9. Історична довідка «Бій під Крутами: відомі й невідомі сторінки» на уроках історії України в навчальних групах І - ІV курсів. Відповідальні - викладачі історії Дудін О.А., Громова О.Г., Ісай М.М.

 

Ø  10. Участь у міській– ході «Памя`ті героїв Крут».


Жива Україна, бо мудрістю мудрих зросла як держава на скелях віків! 

Земля України – Соборна і Вільна, багата великим народом своїм!

Любов’ю зігрієм, піднімем культуру, добробут і славу до гідних висот.

Живи, Україно, в багатстві і честі! Про тебе піклується твій патріот.