День Знань – 2019

Вбрав вересень калину у намисто,

З птахами щедре літо відлітає.

Перший дзвінок лунає урочисто,

 Бо рік новий навчальний наступає.

 

Продзвеніла веселкова карусель теплого літа, зібрано багатий урожай хліба, у садах доспіли яблука і сливи. А 1 вересня знову зібрало нас у рідному колі. День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвоника!

2 вересня 2019 року в Краматорському вищому професійному училищі  79-й раз гостинно відкрилися двері для нового контингенту учнів. Щороку на зміну одним учням приходять інші. В цьому році у 735 молодих  людей почався навчальний рік в нашому училищі, якій завжди означає відкриття нової, осяйної й часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Зазвичай, перше слово для привітання  учнів, їх батьків та педколективу з початком нового навчального року було надано заслуженому працівнику освіти України, директору Краматорського ВПУ Михайлу Григоровичу Купрікову. Він побажав учням натхнення та успіхів у навчанні, а батькам – терпіння та підтримки своїх дітей. Одночасно Михайло Григорович висловив подяку генеральному директору ПрАТ «НКМЗ» Сукову Г.С., підкреслюючи, що поруч з учнями Краматорського ВПУ завжди знаходяться друзі-партнери – Новокраматорський  машинобудівний завод, його високопрофесійний колектив.

На святкові лінійці був присутній заступник генерального директора з персоналу і режиму ПрАТ «НКМЗ»  Брижніченко Володимир Євгенович, який, в свою чергу, теж прийшов не з пустими руками. Подарунковий сертифікат на придбання оргтехніки – найкращий подарунок. Ми висловлюємо слова щирої подяки адміністрації ПрАТ «НКМЗ» та його трудовому колективу за вагомий внесок у навчання та професійне становлення наших випускників.

Учні, які вперше перешагнули поріг Краматорського ВПУ, дали обіцянку наполегливо, сумлінно вчитися, формувати глибокі професійні якості; збагачувати інтелектуальний, творчий і культурний потенціал училища, шанувати та примножувати його славні традиції і досягнення. Розвивати в собі національну самосвідомість і самоповагу, віддаючи на благо Батьківщини всі свої здібності і здобуті знання.

Підтримувати святкову атмосферу допомагали творчі колективи училища - вокальний ансамбль «Світанок», хореографічний ансамбль «Грація», ансамбль естрадного танцю «Стожари».

День знань — справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. У цей день хочеться особливо теплими словами привітати всіх людей, які мають безпосереднє відношення до освіти та від всієї душі побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!