День Соборності

Краматорське вище професійне училище долучилося до обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!»

          День Соборності України - це свято об'єднання українських земель в межах однієї держави, споконвічна мрія, за яку боролись українці протягом всієї історії нашої держави. Воно є сакральним святом для кожного українця!

Кожного року, 22 січня колектив Краматорського вищого професійного училища відзначає його з особливими почуттями, оскільки воно є відображенням єдності наших душ, думок  та дій, спрямованих на створення процвітаючого майбуття України.

Ми віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, забезпечення добробуту нинішніх і наступних поколінь українців. Щиро вітаємо усіх українців зі святом! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. 

  Від Заходу до Сходу

 Лунає наша слава. 

 Не роз'єднать народу - 

 Ми вільная Держава! 

 Ми з вірою у серці. 

 Ніхто не наодинці.

 Від Заходу до Сходу, 

 Бо ми ж всі - УКРАЇНЦІ!  

 Тримаймося разом. 

 ми-сила, ми-єдність!   

 І ворогу нас нездолать. 

 У поглядах наших відвага і чесність.

 За волю й свободу спроможні стоять!

 

 Донецька область, м. Краматорськ;

 Краматорське вище професійне училище;

#Україна_це_ми, #УДЦНПВ #ОЦТК