Мир у серці Краматорська

Мир – яке спокійне слово,

Що дає нам право на життя,

Тільки в мирі всі знаходять змогу

 Вірити у світле майбуття.


21 вересня проголошений як день відмови від насильства і припинення вогню в усьому світі, як міжнародний день Миру. І якщо раніше слово  «Мир» для нас з вами асоціювалося з  повсякденною реальністю, то тепер - це поняття набуло глибинної сили і  свято «Дня Миру» для Краматорська - особливе.

Саме в цей день вересня відбулася міська молодіжна акція «Birdhouse», організована відділом молодіжної політики та управлінням у справах сім’ї з гуманітарних питань Краматорської міської ради серед учнів вищих та професійних учбових закладів. Метою проведення даної акції було залучення учнівської молоді до активної форми дозвілля та розвиток культурних цінностей та поглядів.

Учні Краматорського ВПУ (№14) з радістю прийняли участь у конкурсі на кращу шпаківню та разом з наставниками сконструювали затишний та просторий будиночок для птахів. Шпаківня була виготовлена виключно з екологічного матеріалу та за рекомендованими параметрами, про що з гордістю розказали хлопці на презентації.                                   

Всі учасники акції без виключення отримали яскраве враження та позитивні емоції. Учні Краматорського ВПУ були нагороджені грамотою за «Саму добротну шпаківню» та сертифікатом у піцерію міста.                

Також у цей день учні Краматорського вищого професійного училища приєдналися до участі у флешмобі «Єднання громади - крок до миру»,  який відбувся на площі Миру з ініціативи БФ "Карітас Краматорськ", за підтримки жіночого клубу "Пані". Всі учасники флешмобу, взявшись за руки, створили коло миру навколо символічного серця, намальованого на центральній площі міста. Учасники флешмобу виконали пісню "Мир над Україною". У фіналі флешмобу був проведений запуск повітряних кульок у державних кольорах.                                  

Завдяки ініціаторам акції  таорганізаторам флешмобу, «День Миру»  пройшов у чудовій, дружній, вільній атмосфері, в якій учні почувалися легко та відкрито.                                                   Щорічне святкування  «Дня Миру» є чудовою можливістю згадати,  що є найголовнішим у бурхливому повсякденні та найважливішим для нас, навчитись цінувати мир та прагнути до миру.