З КОНФЛІКТУ ВІДРОДЖУЄТЬСЯ ДРУЖБА

З 19 по 21 березня 2019 року учні Краматорського ВПУ Грущенко Арсеній група ВМП 17-1, Сидюк Юрій група ВМП 17-4, Гур`євська Анна група ВПП 17-10, Шупіченко Карина група ВПП 16-10 разом із соціальним педагогом Слободенюк Анастасією Дмитрівною взяли участь у Форумі медіаторів, що проходив у м. Києві.

 

Ціллю проведення Форуму було те, щоб всі учасники мали змогу виправити недоліки в роботі своїх Служб порозуміння та розвивати їх стрімко в правильному напрямку.Основною метою організаторів було навчити учнів-медіаторів основам тренерської майстерності, щоб надалі вони мали змогу проводити зі своїми однолітками тренінг «Базові навички медіатора/медіаторки» та поширювати медіацію, як спосіб вирішення конфліктів.

Впродовж трьох днів учні мали змогу поділитись своїм досвідом з медіаторами інших навчальних закладів, обговорити труднощі, що виникали в роботі Служби порозуміння. Учні Краматорського ВПУ представили нашу Службу порозуміння «Компроміс» та розповіли про її діяльність іншим учасникам.

Учні працювали в групах, мали змогу поспілкуватись з представниками київської ювенальної превенції, представниками організації «U- Report».

Досвідчені тренери громадської організації «Ла Страда- Україна» дали учням повний об`єм інформації та відповіли на всі важливі питання, які цікавили учасників.

            По завершенню Форуму всі учасники отримали сертифікати тренерів-медіаторів та мали змогу поспілкуватись з зірковими гостями. На урочисте закриття Форуму був запрошений Тарас Тополя – соліст гурту «Антитіла», акторка телесеріалу «Школа» - Олена Курта та телеведучий Нового каналу В`ячеслав Соломко.

Учні Краматорського ВПУ проявили себе серед усіх учасників як креативні, енергійні та позитивні медіатори та медіаторки Форуму, які можуть знайти вихід з будь-якої конфліктної ситуації.