Молодь змінить світ на краще

У червні цього року Управлінням сім`ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації був проведений обласний конкурс «Молода людина року - 2019», присвячений Дню молоді.

Мета конкурсу – підтримка найбільш активних молодих людей за вагомий внесок в політичне, культурне, соціальне, студентське життя суспільства; стимулювання позитивних зрушень в молодіжному середовищі.

27. 06.2019 року в місті Слов`янськ відбувся урочистий захід, під час якого були визначені найкращі молоді спеціалісти у 19 номінаціях.

Голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць привітав та нагородив номінантів конкурсу дипломами облдержадміністрації. На урочистому нагородженні також була присутня начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації Золкіна Л.І. та інші представники Донецької ОДА.

Соціальний педагог Краматорського вищого професійного училища Анастасія Слободенюк, яка працює в навчальному закладі з вересня 2018 року прийняла участь у конкурсі та отримала  диплом лауреата в номінації «Молодий працівник соціальної сфери року».

За час роботи в училищі Анастасія Дмитрівна проявила себе як старанна, активна, відповідальна, доброзичлива та чуйна людина. Вона враховує в своїй роботі інтереси учнів, показує відмінні соціально-психолого-педагогічні вміння роботи з підлітками.

За 2018-2019 навчальний рік Анастасія закінчила он-лайн курси за темами: «Психологія стресу та способи боротьби з ними», «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти», «Сексуальна освіта». Також вона пройшла освітній тренінг «Базові навички медіатора/медіаторки» та стала учасником Форуму служб порозуміння закладів освіти та тренінгу з тренерської майстерності медіаторів і медіаторок, який проходив у м. Київ. В травні 2019 року взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти», виступивши з доповіддю «Соціально-психологічний супровід учнів пільгової категорії». На цю ж тему в 2019 році опублікувала статтю в збірнику наукових праць за матеріалами даної конференції «Наукові студії».

Колектив Краматорського вищого професійного училища вітає Слободенюк А.Д. з успішним результатом в обласному конкурсі «Молода людина року - 2019» і бажає їй подальших успіхів та натхнення в роботі.