Посміхнись життю і воно посміхнеться тобі

В Краматорському вищому професійному училищі (№14) 10.03.2020  та 11.03.2020 року пройшла акція «Колекція теплих слів», метою якої було привернення уваги молоді на важливість та актуальність профілактики суїцидального розвитку в учнівському середовищі.     

Гаслом акції було «Ми голосуємо за життя!». В рамках проведення створювалась колекція теплих слів. Здобувачі освіти та педагоги записували  на листах слова чи вирази, від яких на душі стає тепліше, які можуть підтримати у скрутну хвилину, змусити посміхнутися. Кожен бажаючий мав  змогу написати те, що змусить посміхнутись іншого. Всі учасники з радістю залишили частинку себе на папері.

Також соціальний педагог Анастасія Слободенюк разом з підлітками обговорили  важливі поради з подолання стресу, поміркували про причини та засоби допомоги людям, які перебувають у стані стресу та замислюються про суїцид. Відповідно плану заходів Служби порозуміння  «Компроміс», у групах були проведені тематичні Кола «Сенс життя» та «Які проблеми мене непокоять», під час яких однолітки поділились один з одним своїми думками, пріоритетами у житті та питаннями, які їх непокоять.

Подібні заходи впливають на формування позитивного мислення, доброго спілкування, гарного настрою, позитивного ставлення до власного життя та розуміння того, що воно є найбільшою цінністю людини. Легко зробити людину щасливою, посмішки на обличчі та зацікавлена молодь – найкращий результат!