День здоров’я у КВПУ

Народна мудрість гласить – «В здоровому тілі – здоровий дух!»Основні напрямки діяльності колективу Краматорського вищого професійного училища – освіта та виховання. Їх необхідно здійснювати разом з іншим важливим завданням – оздоровленням.
Як відомо – ЗДОРОВ’Я – це даний з народження бесцінний дар, який надає людству природа. Це найвище благо людини. Без нього практично неможливо зробити наше життя цікавим і щасливим. Багато людей марнують цей дар, іноді забувають, що загубити здоров’є дуже легко, а повернути – складно, а іноді й неможливо.


З метою формування здорового способу життя, виховання інтересу до участі в спортивно–масових заходах, в цілях укріплення впевненості дітей у своїх силах і знаннях, вихованні любові до фізичної культури і спорту, 30 квітня 2013 року на футбольному полі Краматорського вищого професійного училища проводився День Здоров’я. Організаторами спортивного свята були керівник фізичного виховання Рубан В.І. та викладачі фізичної культури Шереметьєв Ю.А., Слюсаренко О.М., Чуп’ятов Ю.Н.
Для учнів були проведені: виховна година на тему: «Знати, щоб жити!», масова зарядка, змагання з міні–футболу, рухлива гра «Вибивний», спортивна естафета, змагання у стрибках на скакалці, підтягуванні, підніманні тулуба в сід, стрибках у довжину з місця, перетягуванні канату, подоланні смуги перешкод. Не залишились осторонь і інженерно–педагогічні працівники училища. Класні керівники та майстри виробничого навчання приймали активну участь в спортивному святі, тим самим надавали відмінний приклад учням і підтримували бойовий дух змагань.
Завдяки цьому святу, багато учнів придбали знання і практичні навички, які можуть стати в нагоді у повсякденному житті. Всі учасники Дня Здоров’я були задоволені, тому що було цікаво та весело.
ДЯКУЄМО ОРГАНІЗАТОРАМ І ВСІМ УЧАСНИКАМ ЗА СВЯТО!

                                                                                        Рубан В.І.