Тиждень Фізичної культури і спорту в КВПУ

Друга субота вересня - День фізичної культури і спорту на Україні. Цей день - можливість для українців згадати видатних спортсменів, яких подарувала світові Україна, і порадіти тому, що на зміну старим йдуть молоді легенди.

 

Можна перерахувати багато імен, серед яких - стрибун Сергій Бубка (на його рахунку 35 світових рекордів, один з них до цих пір не переможений), борець Іван Піддубний, футболісти Олег Блохін та Ігор Бєланов. Не оминули українці увагою і художню гімнастику - варто згадати Ірину Дерюгіну і Ларису Латиніну .

Зараз у спорті «сяють зірки» боксерів Віталія та Володимира Кличків, Яни Клочкової, Жанни Пінтусевич, Андрія Шевченка та інших, які гідно представляють свою країну на світовій арені.

На ряду з видатними спортсменами нашого часу День фізичної культури і спорту святкують і учні Краматорського вищого професійного училища. 

Щорічно в КВПУ (№ 14) проводяться спортивно - масові заходи, приурочені до Дня фізичної культури і спорту. Зокрема, виховна година на тему « Олімпійський рух в Україні», змагання з футболу серед навчальних груп 1-5 курсів, які проводяться на футбольному полі училища.

Учні училища за підтримки молодіжної організації Краматорського вищого професійного училища взяли участь у легкоатлетичному пробігу вулицями міста, організованому з ініціативи відділу молоді та спорту Краматорської міської ради. У легкоатлетичному пробігу взяли участь професійно технічні та вищі навчальні заклади міста Краматорська, який проходив під девізом «Молодь за здоровий спосіб життя!»

Объединяет праздник спортсменов самых разных 

Трусцой едва бегущих по парковой тропе

И грудью ленту рвущих на финишной черте.

Тех, кто мячи пинает в компании ребят,

И тех, в чью честь пылает огонь Олимпиад!