До боротьби зі СНІДом з армією знань

1 грудня у світі відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який започаткували 01 грудня 1988 року, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – звернути увагу суспільства на цю проблему. 

 

Вже традиційно, 1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом для учнів Краматорського ВПУ пройшла тематична лекція з застосуванням відео матеріалів, провести яку допомогли завідуюча відділом культурно-освітницької роботи та дозвілля Лубінець Л.О. сумісно із завідуючою відділенням з обслуговування населення підліткового віку КЗ «ЦПМЗД»№ 2 м. Краматорська Власова Н.О.

Заздалегідь, на протязі тижня, психологічною службою Краматорського ВПУ було анкетовано понад 270 учнів 1-4 курсів на предмет  інформованості  щодо шляхів передачі ВІЛ/СНІД, та виявлено ряд питань, на які учні отримали повні та розвернуті відповіді. Метою проведення лекції  було поглиблення знань учнів про виникнення і природу вірусу ВІЛ, пропаганда знань серед підлітків про можливі шляхи зараження ВІЛ та профілактики СНІДу.

Даний захід формує свідоме і відповідальне ставлення учнів до особистої безпеки та безпеки оточуючих.