ЗВІТ щодо проведення тижня безпеки дорожнього руху у Краматорському вищому професійному училищі

    Навчання правилам дорожнього руху - це життєва необхідність, тому різні заходи по ПДР завжди актуальні в навчальних закладах.

      З метою підвищення безпеки учнів в Краматорському вищому професійному училищі з 21 по 25 травня 2018 року був проведений тиждень безпеки дорожнього руху у рамках Десятиліття дій з БДР 2011-2020рр.

      Основною метою проведення тижня безпеки є формування навичок безпечної поведінки на дорогах, адаптації підлітків до транспортного середовища. Була розроблена система профілактики дорожньо-транспортного травматизму та вивчення правил дорожнього руху, які розглядаються як складова частина виховання загальної культури підлітка. Важливо відзначити, що в цьому процесі задіяні не тільки педагоги і вихованці, а також представники соціальних інститутів.

       Рішення задач тижня безпеки здійснювалось через такі форми роботи: спеціально організовані ігрові заняття пізнавального циклу, зустрічі, бесіди, спостереження за рухом транспорту, розгляд ілюстрацій, складання малюнків на задану тематику, написання творів, тестування.

 

Заходи до Тижня безпеки дорожнього руху

1. Лінійка, присвячена Тижню безпеки дорожнього руху (відповідальний Ковальов О.В.)

2. Єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя» (відповідальний Ковальов О.В.)

 

3.   Конкурс плакатів та стіннівок серед учнів з безпеки дорожнього руху (відповідальний Ассесорова Н.А.)

4.  Написання учнями творчих письмових робіт «Я – учасник дорожнього руху: пішохід, пасажир» (відповідальні Жижченко Н.Ю., Рябенко В.В., Нікіфорова Д.О.)

5. Тестування учнів з правил безпеки дорожнього руху (відповідальний Трофимова О.О.)

6. Урок за темою «Підготовка учасників дорожнього руху з надання першої домедичної допомоги постраждалим в наслідок ДТП (відповідальний Шереметьєва А.С.)

7. Проведення тренінгу з учнями спільно з представником Національної поліції щодо профілактики дорожньо-транспортних пригод за участю підлітків (відповідальний Ассесорова Н.А.)

8.  Демонстрація  протягом тижня відеороликів (відповідальний Ассесорова Н.А.)

9. Тренінг у гуртожитку училища з безпеки дорожнього руху (відповідальні Бохонок Л.М., Деревенченко Л.С.)

        

    Всі заходи були проведені в повному обсязі, відповідно до плану, на досить високому рівні і послужили основою для подальшої мотивації підлітків з вивчення правил безпечної поведінки на дорозі. Різноманітність форм дозволило їм проявити свою активність і творчість. Кожна освітня діяльність містила  цікавий пізнавальний матеріал.

 

                                                                                               Інженер з ОП

Н.А. Ассесорова