Спартакіади з Загальної фізичної підготовки

Відповідно до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих спортивних заходів Донецького обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  з метою організації змістовного дозвілля , що спрямовано на формування в учнів фізичного, соціального та духовного здоров'я, вдосконалення фізичної та психічної підготовки , ведення активного способу життя та професійної діяльності, підвищення соціальної активності та залучення учнів до занять фізичною культурою та спортом, 28 листопада 2018 року були проведені зональні змагання з Загальної фізичної підготовки, присвячені Дню Збройних Сил України, які проводились на базі Краматорського вищого торгово-кулінарного училища.

            В змаганнях приймали участь шість команд: Краматорське ВПУ (№14), КВПМУ (№123), КВПТКУ(№42), КЦ ПТО (№47), МВПБУК (№28), КПБЛ (№36, м. Костянтинівка).

Збірна команда Краматорського ВПУ зайняла почесне I місце і вийшла в другий етап змагань з ЗФП серед учнів ЗПО Донецької області, які проводились 5 грудня 2018 року. В запеклій боротьбі серед команд професійних училищ Соледара, Покровська, Маріуполя, Авдіївки, Слов`янська та Краматорська наша команда отримала перемогу і зайняла I почесне місце, за що була нагороджена кубком та грамотою.

Команда Краматорського ВПУ пройшла в III  етап Всеукраїнської Спартакіади з Загальної фізичної підготовки.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!