Чемпіонат з черлідингу в Донецькій області

Вже четвертий рік поспіль Департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації сумісно з комунальним закладом «Донецький палац молодості та спорту «Юність» організовують обласний чемпіонат з метою поліпшення національно-патріотичного виховання, залучення молоді до систематичних занять фізкультурою і спортом, популяризації  здорового образу життя, обміну досвідом та розвитку черлідингу серед дітей та молоді.

27 лютого 2020 року команда здобувачів освіти Краматорського вищого професійного училища (№14) взяла участь у чемпіонаті з черлідингу в Донецькій області. Черлідинг - це не лише танцювальний напрямок, в ньому скомбіновані складні акробатичні трюки та підтримки. Таким чином він вже давно перестав бути лише доповненням інших видів спорту. Сьогодні це самостійний напрямок у спортивному світі.

Команда Краматорського ВПУ (№14) BLACKKING виступила в номінації ЧИР – підготовлений номер, який базується на акробатичних та гімнастичних елементах – в якій посіла заслужене І місце та у номінації ДАНС  дівчата та хлопці отримали почесне ІІІ місце.

Подібні заходи навчають молодь працювати в команді, розвивають лідерські якості. Тому весь педагогічний та учнівський колектив вітає наших переможців та всіх учасників змагань, бажає подальших успіхів і перемог!

Соціальний педагог

Анастасія Слободенюк