Cпортивні досягнення

2020 рік для Краматорського ВПУ розпочався зі спортивних досягнень у Спартакіаді серед учнів закладів професійної освіти.

Змагання проводяться з метою підвищення рухової активності учнівської молоді, підвищення індивідуальної майстерності спортсменів, пропаганди здорового способу життя, залучення учнівської молоді до активних занять, виявлення кращих команд серед ЗПО для участі у Всеукраїнських змаганнях.

05.02.2020 року  спортсмени Краматорського ВПУ прийняли участь у міських змаганнях з волейболу (хлопці), де посіли I місце,та вийшли у фінальні обласні змагання, які проходили 11.02.2020р. в м. Лиман. У запеклій боротьбі наша збірна команда заслужено посіла Iмісце. Третій рік поспіль команді надається можливість показати свою майстерність у фінальних змаганнях на Всеукраїнській Спартакіаді учнів закладів професійної освіти.

18.02.2020 року проводилися міські змагання з баскетболу 3*3 серед учнів закладів професійно-технічної освіти, в яких наша збірна команда взяла участь і посіла Iмісце, та прийняла участь у обласних змаганнях з баскетболу 3*3, де у запеклій боротьбі виборола призове IIIмісце.

Спортсмени Краматорського вищого професійного училища досягають успіху завдяки своїй наполегливості, рішучості, мотивованості та згуртованості, а також  завдяки роботі керівників спортивних секцій, які плідно працюють з учнями!

Бажаємо нашим викладачам та спортсменам наснаги та більше перемог у майбутньому!

викладачі фізвиховання 

Маргарита Лаврова,

Юлія Подземельних