Участь у науково-практичній конференції на тему: «Авіаційна наземна техніка: досвід використання та плани на майбутнє»

Святкові дати завжди привертають до себе велику увагу. Всі намагаються відзначити цю дату з особливим старанням, щоб приємні спогади залишилися надовго, аж до наступної знаменної події. У Слов'янському Коледжі НАУ відбулася знаменна подія: 05.11.2015р. проводилася ІІІ Науково-практична конференція на тему: «Авіаційна наземна техніка: досвід використання та плани на майбутнє». Колектив викладачів та студентів Краматорського вищого професійного училища зі спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» провели дослідницьку роботу за темою «Сучасні технології автомобільного транспорту спеціального призначення». Студенти провели дослідження, які показали не тільки їх знання й зацікавленість в обраній спеціальності, а також вміння працювати з різноманітним навчальним матеріалом. Результатом дослідницької роботи стала участь у науково-пактичній конференції, що поєднала науку і практику. 

Краматорське вище професійне училище (№14) представив студент ІV курсу групи ІМ 15-1 Озерний Олег. Під керівництвом викладача спеціальних дисциплін Ковальова О.В. студентом була підготовлена доповідь у супроводі презентації на тему «Обладнання дизельних двигунів газобалонним обладнанням – це реальність».

Дана тема є актуальною. Результати дослідницької роботи студента можуть бути використані на практиці. Установка газобалонного обладнання (ГБО) на дизельний двигун сучасного транспорту вже не теорія. Використання технології переобладнання дизельного двигуна в газовий та спільне використання дизельного палива (ДП) та газу (газо-дизель) - це майбутнє дизельних двигунів. Раціональним застосування є завдяки адаптації дизельного двигуна до роботи на суміші природного газу (метану) і ДП без радикальних переробок конструкції. Переваги газо-дизеля: ресурс двигуна продовжується; потужність двигуна зберігається; наявність економії палива; біпаливність техніки; зменшення міжсервісного інтервалу. Отже газо-дизель - це економія експлуатаційних витрат, підвищення ресурсу двигуна, зниження токсичності відпрацьованих газів.

В роботі конференції взяли участь:  начальник ВСП СК НАУ кандидат технічних наук Завгородній С.О., заступник начальника коледжу з навчальної роботи Лисак Т.К., завідувач відділення «Автомобільної техніки, технологій та електросвітло технічного забезпечення польотів», викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач - методист Соболєв В.В., завідуюча відділення підготовки молодших спеціалістів Краматорського Вищого професійного училища № 14 Півень Л.В., голова циклової комісії «Технічного обслуговування, ремонту автомобілів і засобів механізації, автоматизації в аеропортах», викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач - методист Соболєва Г.М., студенти спеціальностей «Технічне обслуговування засобів механізації та автоматизації в аеропортах» і «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», викладачі коледжу. 

 Присутні на конференції позитивно, із задоволенням сприймали цікаву інформацію. Після закінчення конференції Озерного Олега та інших студентів-доповідачів нагородили дипломами.

Позитивна атмосфера проведеної конференції наштовхнула на ще більш наполегливу працю над здобуттям нових знань за обраною спеціальністю.

Ковальов О.В.

Викладач спеціальних дисциплін 

 

 

Додаткова інформація