ВИСТАВКА-КОНКУРС ЮНАЦЬКОЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ, ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОЇ ТА ФОТОТВОРЧОСТІ ДОНЕЧЧИНИ 2018

ХХІ століття – це століття прогресу та новітніх технологій. Нове покоління мріє мати дружню, щасливу родину, жити в комфортних умовах, займатися улюбленою справою і, звичайно, творити. А все починається з іскорки, яка мерехтить в душі кожної людини.

13 березня 2018 року у м. Краматорськ пройшов ІІ етап щорічного обласного огляду-конкурсу з технічної, декоративно-прикладної та фото творчості у професійно-технічних навчальних закладах, в якому приймали участь колективи училищ міста.

 

У  Краматорському ВПУ(№14) учні навчаються різних професій. І щоб показати свій професіоналізм, свої знання і вміння, їм довелося пройти довгу і тернисту дорогу на шляху до успіху.  Всі витвори, представлені на виставці, вироблені учнями  під керівництвом творчих та талановитих педагогів.

Особлива увага дісталася експонатам, зробленим верстатниками, кранівниками, електромонтерами, слюсарями з ремонту автомобілів та зварниками, оскільки вони показали значний прогрес у розвитку своїх творчих здібностей, а саме - діючі макети, діючи стенди, зварювальні конструкції, світильники, трансформатори та інше.

Багато творчості було відображено у витворах кухарів, кондитерів (сучасні кондитерські вироби, кондитерські муляжі, елементи декору, виконані з мастики та за допомогою техніки «айсінг») та перукарів (постижерні вироби, картини та прикраси зі штучних нігтів).

Творчий підхід до оволодіння професією проявили керівники та члени гуртків «Юний кулінар», «Творча студія», «Умілець», «220V», «Металіст». Гурток відео та фото творчості презентував виставку фото, присвячену 85-річчю Донбасу.

Вражало око розмаїття витворів з декоративно – прикладної творчості – це предмети декору, вишивка, картини, виконані в різних техніках, аплікації, вироби та картини з бісеру, декоративні прикраси для волосся, великодні яйця.

Кожен присутній на цьому заході знайшов для себе щось нове та цікаве, а журі дало високу оцінку експонатам, відмітило різноманітність напрямків творчості і якість виконання робіт учнівської молоді та всього колективу Краматорського вищого професійного училища. Найкращі роботи з усіх номінацій будуть представлені на ІІІ-ому, заключному етапі обласного огляду-конкурсу з технічної, декоративно-прикладної та фото творчості у професійно-технічних навчальних закладах.

 

Під час проходження заходу панувала справжня творча атмосфера, учасники  огляду-конкурсу мали змогу побачити зразки кращих робіт, відчути радість спілкування та обмінятися попитом. 

 

Додаткова інформація