Атестація педпрацівників 2015р.

27 березня 2015 року у Краматорському ВПУ відбулася атестація педагогічних працівників училища.

Атестація відбувалася на основі загальних вимог до кваліфікаційних категорій та педагогічних звань, стажу безпосередньої педагогічної роботи та роботи на займаній посаді, рівня їх професіоналізму та ступеня володіння ефективними формами та методами організації навчально-виховного процесу, результативності та позитивної динаміки навчальних досягнень, творчості, ініціативи, якості навчально-методичної роботи.

Атестаційною  комісією   училища були атестовані на можливість присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» викладач спеціальних дисциплін з напрямку «Технологія харчування» - Півень Л.В., викладач спеціальних дисциплін з напрямку підготовки «Перукарська справа» - Демченко Т.М.

Атестовані на відповідність займаній посаді та присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»:

Білик Н.О. - викладачу спеціальних дисциплін з напрямку « Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях»;

Костюченко О.В. - викладачу спеціальних дисциплін з напрямку «Технологія харчування»;

Рясковый В.А. -  викладачу спеціальних дисциплін з напрямку «Перукарська справа»;

Кучмі Л.В. - викладачу спеціальних дисциплін з напрямку «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів ».

Були атестовані на відповідність займаній посаді та встановлено 11 тарифний розряд:   Бережному М.О. - майстер виробничого навчання з напрямку «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях».

Встановлено 10 тарифікаційний розряд : Опанасенко А.С.- майстер виробничого навчання з напрямку «Технологія харчування»;

Васильєвій Н.В.- майстер виробничого навчання з напрямку «Перукарське мистецтво та декоративна косметика».

Вітаємо співробітників з підвищенням кваліфікаційних категорій та бажаємо їм успіхів у роботі!