Самоосвіта педагогів – головний ресурс підвищення професійної майстерності

Одним з доступних і ефективних методів самоосвіти в області підвищення педагогічної кваліфікації та методичного майстерства є безпосереднє знайомство з досвідом роботи  інших педагогів. Майстер-клас - одна з форм ефективного професійного  навчання педагогів.

Мета майстер-класу - створити умови для професійного самовдосконалення викладача та майстра виробничого навчання, підвищити професійну майстерність педагогів - учасників майстер-класу в процесі активного педагогічного спілкування з освоєння досвіду роботи педагога-майстра.  Основний принцип майстер-класу: «Я знаю, як це зробити, і я навчу вас».

 

  20.10.2015 року майстер виробничого навчання Тімченко Т.М. провела майстер-клас «Айсінг. Елементи оздоблення для кондитерських виробів»  для викладачів та майстрів виробничого навчання з професії «Кухар. Кондитер». На майстер-класі педагог поділився своїми професійними секретами, які можуть допомогти слухачам у вдосконаленні своєї  професійної діяльності, відкрити нові привабливі грані обраної професії. Ефективне засвоєння теми майстер-класу відбулося на основі продуктивної діяльності всіх учасників, в атмосфері доброзичливості та творчості.