Педагогічні читання 22.05.2013 р.

Педагогічні читання

       22 травня 2013 р. в Краматорському вищому професійному училищі традиційно пройшли педагогічні читання, як один із заходів з покращення майстерності педагогічних працівників, направлений на узагальнення та поширення педагогічного досвіду та опрацювання на цій основі актуальних проблем педагогіки. 

   Цьогорічні педагогічні читання пройшли на досить високому методичному рівні, викликали масу зацікавленості та обговорення, тому що тема педагогічних читань була вибрана актуальна – «Педагогічні технології: традиції та інновації». Це своєрідне підбиття підсумків роботи колективу КВПУ в 2012-2013 навчальному році над єдиною методичною проблемою «Впровадження інноваційних технологій у навчальний процес».

       На читання виступили: методист училища Новікова О.В.; викладачі: Віннік В.С., Гуртова Ю.І., Нестюркіна К.В., Набок М.О., Шатрова О.І., Пустовгарова О.В., Слюсаренко О.М., Максимова І.М. та майстри виробничого навчання: Мягка Г.А., Горобцова І.О., які презентувати власний досвід роботи поєднання традиційних та інноваційних технологій, форм і методів навчання і професійної підготовки учнів.