Виставка-конкурс роботи методичних та циклових комісій у 2012-2013 н.р.

Як відомо, основою покращення навчально-виховного процесу в професійно-технічних навчальних закладах є добре налагоджена методична робота, особлива роль в організації і проведенні якої належить методичним комісіям. В Краматорському вищому професійному училищі працюють 5 методичних і 4 циклових комісій.
05 червня 2013 року в методичному кабінеті училища відбулася виставка-конкурс роботи методичних та циклових комісій як своєрідній парад методичних надбань викладачів і майстрів виробничого навчання. На розсуд журі конкурсу були представлені матеріали, що висвітлюють роботу педагогічного колективу, звітні матеріали про роботу МК і ЦК у 2012-2013 навчальному році, а також, матеріали учасників семінарів, науково-практичних конференцій, предметних та методичних тижнів, методичні розробки відкритих занять, доповіді та інше.
  Журі визнало кращу роботу у 2012-2013 навчальному році – роботу циклової комісії з напрямку «Обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» (голова Рассошенко О.П.), а також роботу методичної комісії професійно-технічного циклу (голова Осадча Л.М.).