Методична робота у КВПУ

Методична робота КВПУ – це система взаємопов’язаних заходів, спрямованих на розвиток творчого потенціалу педагогічних працівників училища, їх професійної майстерності, а в кінцевому підсумку, на підвищення якості професійної освіти випускників у відповідності до потреб ринку праці.  Загальну організацію методичної роботи в училищі здійснює директор Купріков Михайло Григорович, а безпосередніми організаторами методичної роботи є заступник директора з МР Новікова Ольга Василівна та  методист училища Осадча Людмила Миколаївна.

Методична робота на рік планується на підставі аналізу діяльності педагогічного колективу у вигляді самостійного розділу річного плану роботи КВПУ. План методичної роботи розробляється заступником директора з МРза участю методиста, голів методичних та циклових комісій, обговорюється на педагогічній раді та затверджується директором училища.

З метою забезпечення належних умов для організації та проведення методичної роботи у Краматорському вищому професійному училищі у 2010 році створений Методичний центр, який є педагогічним центром організації навчально-виховної роботи з учнями і опорною ланкою керівництва навчального закладу в роботі з педагогічними працівниками. Основною метою діяльності методичного центру є «Створення умов для підвищення професійної компетентності, росту педагогічної майстерності і розвитку творчого потенціалу кожного педагогічного працівника».

В методичному центрі з метою формування необхідних для педагогічних працівників освітніх потреб, зосереджені нормативні, інформаційні, навчально-методичні матеріали, матеріали кращого досвіду педагогічних працівників, методичні рекомендації, зразки плануючої документації тощо. Розроблено методичні збірки відкритих уроків та позакласних заходів, виховних заходів, практичних семінарів, працює постійно діюча виставка: «На допомогу педагогічним працівникам».